MAGAZİN

Nil Karaibrahimgil makyajsız haliyle tam not aldı

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabı Instagram'dan makyajsız halini paylaştı, görenler iltifat yağmuruna tuttu.

2010 yılında Sertab Erener'in reklamcı kardeşi Serdar Erener ile evlenen Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabı Instagram'dan en doğal halleriyle bir video yayımladı. Ünlü şarkıcının videoda makyajsız olması gözlerden kaçmadı.

nil-karaibrahimgil-makyajsiz-dogal-Kmz5.png (1)

43 yaşındaki ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil'i makyajsız görenler, iltifatlar etmeden duramadı. Karaibrahimgil, ''yok çekemedim afalladım, diyecektim ki 23 şubat Bostancı Gösteri Merkezi'inde buluşalım (story’deki oldu ama nedense)'' notuyla paylaşım yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
hepsi estetikli ve makyaj güzeli...
bildiğin "nine" gibiymiş çoğusu be :)
bazen bırakmak gerekir, tekrara düştüğünde mesela, aynı şeyleri; üretmeden, kibirle, sonsuz krediyle yeri hazır olan bu seçilmişlerin yüzü eskiyor ama hiç bir özleme olmadan sanki bu anı tüm halk bekliyor gibi önümüze sunuyorlar! istemiyoruz, ne görmek ne duymak, zengin kocaya sırtını yasla 15 yıl sonra bırsktığın yerden başla, olur çok adil, çok gerçek, çok istenen aranan yüz değilmi.... boşları alsalar, masa temizlense
Geri Dön