HABER

Nişanlısının ölümünü dinledi

Mersin'de, cep telefonuyla nişanlısıyla görüşürken kimliği belirsiz kişilerce kalbinden bıçaklanan genç hayatını kaybetti.

Nişanlısının ölümünü dinledi

Olay, Mithat Toroğlu Mahallesi 215. Cadde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Ceyhun Çepik (21) adlı genç, nişanlısı Çiğdem Varol ile buluştuktan sonra,gece saat 23.30 sıralarında Toroslar Mahallesi'ndeki evine dönmek üzere yola çıktı. Yolda yürürken cep telefonu ile nişanlısıyla görüşen Çepik'in konuşması bir anda kesildi. Son sözü "Ağabey bende bir şey yok" olan Çepik'in başına kötü bir şey gelmesinden şüphelenen Çiğdem Varol, hemen nişanlısının ailesini aradı. Aile, bunun üzerine ihbarda bulundukları polis ekipleriyle birlikte çocuklarını aramaya çıktı. Yapılan aramalar sırasında Ceyhun Çepik, sokak ortasında kanlar içinde ağır yaralı olarak bulundu. Özel bir araçla Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından yapılan incelemede ise Ceyhun Çepik'in cüzdanının ve kredi kartlarının çalındığı anlaşıldı. Cinayetin baliciler tarafından işlenmiş olabileceği üzerinde durulurken, Ceyhun Çepik'in, Kurban Bayramı'ndan sonra vatani görevini yapmak üzere İskenderun'a askere gideceği öğrenildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler