No:309 son bölüm izle: 63. bölüm ile sona doğru!

No:309 son bölüm, Fox'taki yayınının ardından izlenebilir durumda. Dizinin 93. bölümü ile muhtemelen finale adım adım yaklaşıyoruz ve dizi reyting rakamlarına kurban giderek final yapacağını duyurdu. Romantik Komedi türündeki No:309, son bölümü ardından finale bir adım daha yaklaştı. İşte No:309 son bölüm izleme bağlantısı ve 63.bölüm hakkında detaylar.

No:309 son bölüm izle: 63. bölüm ile sona doğru!

No: 309 63. son bölüm yayınlandı. Çarşamba akşamları Fox TV ekranında yayınlanan romantik komedi dizisi No: 309'da bu hafta eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Yıldırım kızlarına yaklaşabilmek için kurduğu plana sadık kalmaya devam etmeyi kararlaştırdı. No: 309'da Lale Onur'a gerçekleri söylebildi mi?

No: 309 son bölümü, TV'deki yayınının ardından 63. yeni bölümü ile yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen fox tv'nin sevilen dizisi No: 309'da bu hafta Yıldırım'ın kızlarına yaklaşabilmek için kurduğu Oyun hala devam ediyordu. Songül'ün kalbini bir türlü yumuşatamayan Yıldırım, Songül'ün Harun'la yaınlaştığını görünce bir anda ayaklandı.

NO: 309 63. SON BÖLÜM ÖZETİ

Onur ve Lale başbaşa vakit geçirmek için Erol ve Filiz'le iddiaya girerler ve kazanırlar. No:309 dizisinde Yıldırım Songül'ün hışmından korunmak için hasta numarası yapmaya devam eder ve 63. bölüm içerisinde Kurtuluş da ona bu konuda destek olur.

Son bölüm izle:

Fakat No309'da, Songül'ün Harun'la yakınlaşması Yıldırım'ın sinirlenip birden ayaklanmasına neden oldu. Lale'nin babasıyla ilgili yaşadığı bu çalkantılı süreç Onur'un Lale'ye gerçekleri söylemesine engel olmaya devam edebildi mi?
No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler