HABER

'Noel Baba'yı bırakın Cübbeli'ye takılın'

Cübbeli Ahmet Hoca “Bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir” dedi.

'Noel Baba'yı bırakın Cübbeli'ye takılın'

Mevlid Kandili sebebiyle Bursa’da sohbete katılan Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Noel Baba'yı eleştirdi.

Bir kanalda yapılan 'Yarabbi noel babanın yerine Cübbeli Hoca'yı tayin eyle' duasının çok hoşuna gittiğini söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Bu millet Noel Baba'yı bıraksın Cübbeli Hoca'ya takılsın" dedi.

Salonu hınca hınç dolduran cemaati Noel’i kutlamamaları konusunda bir kez daha uyaran Cübbeli Hoca, Noel’in şirk merasimi olduğunu, Noel Baba’nın da papaz olduğunu söyledi. Konuşmalarına esprili bir şekilde devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, “Noel babayı çarşılarda gezdiriyorlar. Ya sizin hocanız mı yok? Şeyhiniz mi yok? Siz hiç mi Allah’tan korkmuyorsunuz, kuldan utanmıyorsunuz? Bu kadar İslami değerler var hiç birinden bahsetmiyorsunuz, elin papazını aldınız memlekete maskot yaptınız” dedi.

NOEL BABA GİTSİN, CÜBBELİ HOCA GELSİN

“Kanalın birinde herifin biri dua yapıyor. Reisi Cumhur’a taş atıyor, baş vekile çatıyor. Sonradan baktım benim haber kanalına düşmüş. Dedim ki ‘benimle ne işi var?’. Bir de baktın sonunda ‘Yarabbi noel babanın yerine Cübbeli Hoca’yı tayin eyle’. Baktım öbürlerine amin denecek bir şey yok ama sonu iyi geldi. Valla benim de hoşuma gitti. Yani bu millet Noel Baba’yı bıraksın Cübbeli Hoca’ya takılsın. Ne var? Hiç olmazsa millidir. Patenti belli, anası babası belli” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
SEN MANYAK BİR SAPIKSIN CÜPPELİ.
Noel Babanın peşinden gitmediği içinmi?
Ey güzel insan; etme ,etme kötü ferman, vardır cübbelide hikmet-i lisan, gel gör ve dinle'ki, olsun yarana derman.... söz tamamen şahsıma aittir ne alıntıdır ne kopya nefsinize yazık etmeyin , Mehmet Akif derki :Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir; Dinlemem, etse de Allah´ı bütün gün takdîs.Ben bu mel´un putun uğrunda geberdim, hâlâ, Kabaran kokmuş içimden: "Yaşasın nefs-i nefis!" It is just one's sculpture that mankind worship Even if one pray to Allah whole day, I never care I pegged out , still in the sake of a cursed idol Uprising from my rotten inner: ' Hurray one's own flesh'...
Begenmiyorsan adami kendi sorunun, ne sapikligini biliyorsun biliyorsanda dedigini yap yaptigini yapma hocanin
Biz senin Noel babana ve papazlarınıza Sapık diyormuyuz.
hıristiyan aleminin bütün araç,gereçlerini,teknolojisini,ilaçların,tıbbi gereçlerini,elektriğini kullanıyoesub da bir neol baba mı batıyor sadece size...
Din adamından başka her şeye benziyorsun. Şaka mı ediyorsun, ciddi misin, belli değil. Havuzlu villalar, çıtır hatunlar.. Oh ne ala memleket !... Ondan sonra alay eder gibi, dalga geçer gibi yazılar yaz, vaazlar ver ! . . .
senin niyetin yok kardeş
Geri Dön