HABER

Nokia 3310'un da 'çakma'sını yaptılar!

Yeni Nokia 3310 satışa sunulmadan çakmasını yaptılar. Klon Nokia 3310 şimdiden satışa sunuldu.

Nokia 3310'un da 'çakma'sını yaptılar!

HMD Global bünyesinde tekrardan ayağa kalkmaya çalışan Nokia’nın önümüzdeki günlerde satışa sunacağı modellerinden birisi de yeni Nokia 3310. Finlandiyalı telefon üreticisi özellikle bu cihazın ulaşacağı Pazar hacmine çok fazla güveniyor. Çünkü 3310 tam anlamıyla bir efsane. Genel olarak kullanıcıların ikinci telefon olarak yeni 3310’u tercih edecekleri düşünülüyor. Dolayısıyla Nokia kar marjı düşük olan bu modelde sürümden kazanmayı hedefliyor.

İşin aslı gerçekten de yeni Nokia 3310 geniş bir Pazar hacmine sahip. Zira şu aralar en çok beklenen telefonlardan biri desek sanırım pek de yanılmış olmayız. Yeni 3310’a olan bu talebi fırsat bilen bazı kişiler, şimdiden çakma 3310’ları satışa sunmaya başlamış bile.

Malezya’dan gelen haberlere göre, çakma 3310 üreten bir firma bunları satışa sunmuş durumda. Nokia’nın bu ülkedeki temsilcisi Avaxx söz konusu firmayı dava edeceğini açıklamış durumda. Üstelik çakma 3310 üreten firma, ürettiği telefonların üzerine Nokia logosu yerleştirmekten de çekinmemiş görünüyor.

Donanım Günlüğü'nün haberine göre öte yandan çakma 3310 şekil ve teknik özellikler bakımından orjinaliyle neredeyse birebir aynı diyebiliriz. Zaten yeni Nokia 3310 öyle abartılacak özelliklere sahip değildi. Dolayısıyla kolay bir şekilde taklit edilmesi de bizler için büyük bir sürpriz olmadı.

Bakalım HMD Global, çakma Nokia 3310 satışlarından sonra nasıl bir hamle gerçekleştirecek? Aslında bir an önce yeni 3310’ların satışa sunulması en mantıklı hamle olacaktır. Fakat yine de Nokia bu konuda son derece ağır davranıyor. Nokia 3310da 3G var mı yok mu Nokia 3310'da 3G var mı yok mu? Dünyanın en iyi akıllı telefonları Nokia 3310'un fiyatı belli oldu!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bu fırma cıdden batmayı ıstıyor. tarıhle sadece bır soylentı olarak kalmak ıstıyor.... yenı cıkan 3310 a yapılacak ucuz seyler bellıydı... 8 gb hafıza, 12mp kamera, androıd5 serisi işletim sistemi, wifi bu üründe bu dip ozellıkler olsa var ya pıyasada yok satar o akdar dıyorum. bu urunu ben bıle alırdım. sekıl on numara. genclerın elınde renklı cıbvıl cıvıl telefon olarak dururdu. whatsapp ve face twitter calıstıracak ınstagram calıstıracak mın ozellıkle bır sıstem yapacakalrdı. fena satardı o kadar dıyorum.
@game_extreme_2017 cong. Argeye her zaman destek tam, perfect
Geri Dön