Nokia Lumia 1520′nin fotoğrafı sızdı

Dedikodularda adı geçen Nokia Lumia 1520′ye ait olduğu iddia edilen yeni bir fotoğraf ortaya çıktı. Nokia tam olarak neler planlıyor?

Nokia Lumia 1520′nin fotoğrafı sızdı

The Verge sitesi üyelerinden Doomguy nickli kullanıcı, Nokia Lumia 1520′ye ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf yayınladı. Tabii ki fotoğrafın ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz, ancak daha önceki sızıntılarla fotoğraf uyuşuyor. Bu ayın başlarında bazı kaynaklar tarafından AT&T’nin dev ekranlı “Bandit” kod adlı Nokia cihaz test ettiği söylenmişti. İleri sürülenlere göre Nokia’nın 6 inç’lik 1520 modelinde 4 çekirdekli Qualcomm işlemci yer alıyor. Ayrıca telefonun Windows telefonlar arasında 1080p ekrana sahip ilk telefon olacağına dair söylentiler vardı. Ünlü sızdırıcı Evleaks tarafından Bandit’in Nokia 1520 adı altında satılacağı belirtilmişti. Şu zamana kadar Evleaks tarafından da sızdırılan birçok bilginin gerçek olduğunu belirtelim.

Açıkçası Nokia’nın yol haritası sızıntılarla birlikte iyice ortaya çıkmaya başladı. Birkaç hafta önce Nokia Windows tabletin fotoğrafları sızmıştı. Sonuç olarak bu cihazların neler sunacağını ve ne kadar gerçek olacaklarını ise resmi açıklamada öğreneceğiz. Gelişmeler oldukça sitemizden sizlere bildireceğiz.

Xbox’da Artık Puan Yerine Para Kullanılacak

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ne kadar önemli???
Diğer Haberler