HABER

Nokia Treasure Tag aksesuarı yakında satışta

Nokia Treasure Tag adına sahip olan değerli eşyalarımızı kaybetmeyi engellemek için geliştirdiği aksesuar Nisan ayında satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Nokia Treasure Tag aksesuarı yakında satışta

Nokia‘nın bir süredir farklı şekiller ortaya çıkan yeni aksesuarı sonunda resmiyet kazandı. Treasure Tag adına sahip olan bu aksesuar Bluetooth 4.0 ile çalışmakta. Değerli eşyalarınızı kaybetmemeniz amacıyla geliştirilen bu aksesuar harita üzerinden yerini tespit edebilmekte. Bunun yanında alarmını da çaldırabilirsiniz. Takip mesefasinin dışına çıktığında ise kullanıcıyı telefonundan uyarabiliyor. 30x30x30 mm boyutlarında olan bu cihaz 13 gram ağırlığında. NFC üzerinden akıllı telefonlarınız ile eşleştirebildiğiniz Treasure Tag, 6 ay batarya ömrü vaat etmekte.

4 farklı Lumia cihazını aynı anda bağlanabilen bu aksesuara telefonunuzdan kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Ayrıca dilerseniz sensörü kapatabilir veya uyku moduna alabilirsiniz. 30 Euro fiyatı ile Nisan ayında satılmaya başlanacak olan Treasure Tag‘ın iOS ve Android uygulamalarının da gelmesi bekleniyor. Değerli eşyalarını sürekli kaybedenlerin veya takip etmek isteyenlere çok uygun bir aksesuar Nokia Treasure Tag‘ın ülkemize ne zaman geleceği bilinmiyor.

Asus PadFone Infinity Lite Duyuruldu!

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler