HABER

Noterler arife günü açık mı, kapalı mı? 8 Temmuz Cuma bugün noterler çalışıyor mu, tatil mi?

Noterlerin arife günü açık mı yoksa tatil mi olduğu vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi arama motorlarında konuya ilişkin yaptıkları araştırmaları sürdürüyor. Kurban Bayramı'nın ilk günü 9 Temmuz Cumartesi gününe denk geliyor. Vatandaşlar arife günü EFT de dahil olmak üzere bankacılık işlemlerini şubelerden yapıp yapamayacaklarını öğrenmek istiyor. Peki Noterler arife günü açık mı, kapalı mı? 8 Temmuz Cuma bugün noterler çalışıyor mu, tatil mi? İşte detaylar...

Noterler arife günü açık mı, kapalı mı? 8 Temmuz Cuma bugün noterler çalışıyor mu, tatil mi?

Noterler arife günü açık mı? Konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. Cuma günü Noterlerin çalışıp çalışmadığını öğrenmek isteyen vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Peki Noterler arife günü açık mı, kapalı mı? 8 Temmuz Cuma bugün noterler çalışıyor mu, tatil mi? Merak edilen tüm bu soruların yanıtı haberimizde...

NOTERLER ARİFE GÜNÜ AÇIK MI?

Noterler arife günü yarım gün hizmet verecek.

KURBAN BAYRAMI'NDA NOTERLER AÇIK MI 2022?

Noterler, Kurban Bayramı'nda çalışmayacak. Kurban Bayramı resmi tatildir.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2022 yılının ikinci bayramı olan Kurban Bayramı arifesi bu yıl 8 Temmuz Cuma günü idrak edilecek. Bayramın birinci günü 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak ve 12 Temmuz Salı günü sona erecek.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLDU?

Bayram tatili ile ilgili beklenen açıklama geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı.

Bayram tatili hakkında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan bayram tatilinin 17 Temmuz Pazar gününe kadar birleştirildiğini açıkladı. Böylelikle bayram tatili 9 gün oldu.

KURBAN BAYRAMI AREFE GÜNÜ NE ZAMAN?

Kurban Bayramı için hazırlıklarını sürdüren vatandaşlar arife gününün ne zaman ihya edileceğini merak ediyor. Kurban Bayramı arife günü bu yıl 8 Temmuz Cuma gününe (bugün) denk geliyor. O gün kamu, kurum ve kuruluşlarında çalışan vatandaşlar için yarım gün mesai yapılacak.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler