Nur Cemaati 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı'nı destekleyeceğini açıkladı

Nur Cemaati'nin yakınlığıyla bilinen Yeni Asya gazetesi, 24 Haziran seçimlerinde kimi destekleyeceğini yayımladığı broşürle duyurdu.

Nur Cemaati 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı'nı destekleyeceğini açıkladı

Nur Cemaati'ne yakınlığıyla bilinen Yeni Asya gazetesi iki sayfalık bir broşür yayımlayarak “Demokrasi ve adalet için Millet İttifakı” diyerek kimi destekleyeceğini ilan etti.

CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi'nden oluşan ittifaka desteğini ilan eden Nur Cemaati, "Tamam söz milletindir" dedi:

YENI ASYA

'Huzur', 'herkes' ve 'hizmet' başlıklarının kullanıldığı broşürde ateşten bir teraziye karıncayla su taşıma görüntüsü kullanıldı.

nur cemaati millet ittfiakı


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 181 yorum
Emeklilikte Yaşa Takılanlar; 16 yıl sizi görmezden duymazdan gelen akepe iktidarına ve onun c.bşk. adayına 24 Haziranda OY VERME.
@i.sezer 1 sene yaşa takıldım ama REİS
senin aklınla mi hareket edeceğiz. bizim aklımız yokmu
@i.sezer ne olursa olsun oyum bob eş başkanına
@blue787 doğru 1606 lira asgari ücret kira en kötü ev İstanbul 800 tl 4 kişilik aile zafer çelik simitle geçinilir diyordu haklısın kendi aklınla devam et he mütaahit taksici ve rantçıysan zaten biz akılsısız.
Tabi kendi menfatimize ters düştü diye vatanı satalım diyosun yani.Emeklilik te bende yaşa takıldım ama vatan için bu düzenleme yapılmalıydı,VATAN SAĞOLSUN DER GEÇERİZ
he yavv hehee.
@sahin_bey2000 herkez askeri ücrete gam vuruyor herkez geçim sıkıntısından bahsediyor ama birde bakıyorum adamın cebince 5000 binliralık ıpone var bu nasıl geçim sıkıntısı aklım bir turlu almıyor.
@blue787 pek burdan belli olmuyor da
@blue787 olsa akp vermezdin
@blue787 senin aklın yok gibi bir şeydir.
Bu seçim saray diyenler ile VATAN diyenlerin... bu seçim hak yiyenler ile hakkı yenilenlerin.. bu seçim bakan cocuklari PAPA dostları ile VATAN çocuklarının secimi olacak... inşallah AKŞENER Gelece...k güneş yeniden doğacak.. TÜRK milleti huzura kavuşacak..
@mah6bsddn4 ince veya akşener diyelim lütfen bölüşmeyelim yeter diktatöre karşı birlik olalım
@sibel_oz_1977 maaşallah diktatör var diyorsun ve diktatörün olduğu ülkede diktatörü eleştirebiliyorsun pes vallahi.
@sibel_oz_1977 kişiliksizlik yapmayın biri gitsin diye başınıza kimi dikseler razıysanız avrupanın istediği köle adaylarısınız
iyi iyi Cemaatlerle chp ortak olmuş Demek ki reis doğru yoldasın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler