HABER

Nuri Tığlı'nın evinde acı ve hüzün var

ISPARTA (İHA) - İstanbul'dan Isparta'ya uçak seferleri başlatılması için uğraş veren ancak Keçiborlu yakınlarında düşen uçakta hayatını kaybeden Ispartalı iş adamı Nuri Tığlı'nın evinde acı ve hüzün var.

Atlasjet'e ait uçakta yaşamını yitiren Nuri Tığlı, dün gözyaşları arasında toprağa verildi. Memleketi Isparta'ya uçak seferi başlatılması için çaba harcayan ve bu isteği gerçekleşen Tığlı'nın son uçak yolcuğunda hayatını kaybetmesi ailesini yasa boğdu. Bir arkadaşıyla birlikte iş için İstanbul'a gittiği öğrenilen Tığlı'nın son yolcuğunda ısrarla uçağa binmek istediği öğrenildi. Arkadaşının otobüsle gitmek istemesine karşı çıkan Tığlı'nın, çabuk ulaşım nedeniyle uçakta ısrarcı olduğu belirtildi.
Bu arada, Piri Mehmet Mahallesi'nde bulunan Tığlı'nın evinde sürekli Kur'an-ı Kerim okunarak dua ediliyor. Metanetli görünmeye çalışan baba İhsan Tığlı, "Nuri işleri nedeyle İstanbul'a gitmişti. Ama uçak kazasında hayatını kaybetti. Diyecek birşeyimiz yok. Acımız çok büyük" dedi. Nuri Tığlı'nın kardeşi Uğur Tığlı ise "Uçağa binmekte ısrarcı olup olmadığını bilemiyorum. Ticaret amacıyla İstanbul'a gitmişti" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön