HABER

O kızın icabına bakacağım!

Duman'ın solisti Kaan Tangöze ile birlikte olduğunu ima eden 2007 Miss Turkey 1'incisi Selen Soyder, ünlü rockçının sevgilisi olan 1998 Elite Model Look 2'ncisi Seçkin Piriler'i kızdırdı. Vatan Gazetesi'nin haberine göre, ünlü rock grubu Duman'ın solisti Kaan Tangöze, iki tescilli güzeli birbirine düşürdü.

Seçkin Piriler'in galerisi için tıklayın...

Selen Soyder'in galerisi için tıklayın...

Kendisiyle yapılan röportajlarda ve her fırsatta Tangöze'ye olan hayranlığını dile getiren 2007 Miss Turkey birincisi Selen Soyder, son alarak sanal sayfasında ünlü rockçı ile birlikte olduğunu ima etti. Bu ima üzerine Soyder'in arkadaşları "Tebrik ederiz, Allah ayırmasın" şeklinde yorumlar yazdı. Selen Soyder'in imasından ve yorumlardan haberdar olan Kaan Tangöze'nin sevgilisi 1998 Elite Model Look ikincisi Seçkin Piriler, küplere bindi: "Kaan ile ilişkisi olduğunu iddia ediyorsa hasta o zaman, ortada bir yalan var. İstediği kadar birlikteyim desin, sonuca bak. Kaan benimle. 20 gün sonra gelecek İrlanda'dan, 2 aydır yok. Söylesem çok sinirlenir. Durup dururken bir insan biriyle ilişkide olduğunu düşünüyorsa tedaviye ihtiyacı vardır.

Seçkin Piriler'in galerisi için tıklayın...

Selen Soyder'in galerisi için tıklayın...

Bir ara bu kız yine konuştu 'Hayranım, çok seviyorum' diye. Ben 'Kaan'a tanıyor musun' dedim, o da 'Yok nereden tanıyayım?' demişti. Yanyana bir görüntüleri yok. Yüzüme söylesin, öyle bir şey varsa bana ispatlasın. Sevgilim onu tanımıyor bile ama bu kız Kaan'ın peşinde. Ben bu kızın icabına bakacağım."

Seçkin Piriler'in galerisi için tıklayın...

Selen Soyder'in galerisi için tıklayın...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön