HABER

O sahne bakın nasıl bitiyor

Sevilen dizi 'Adını Feriha Koydum'da bu hafta neler yaşanacak? İşte yeni fragman:

O sahne bakın nasıl bitiyor
[** **](http://birbak.mynet.com/detay/foto-analiz/arabayi-dagitti-bara-gitti/13839/18#magazin-baslik)YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ya çoluk çoçuk filmi izleniyorya evde deli oluyorum,ben bunları izlemiyorum ne anlatılmaya çalışılıyosaa fakir kız zengin erkek ya bırakın bunlarıda lostta bakın prison break mesela,Breaking bad bu tarz filmler yapın..
adını feriha koymuşlar bize izletiyorlar bana ne adını feriha koyduysan. dizinin isminde hayır yok be. muhteşem yüzyılı da sevmiyorum ama en azından adı güzel.daha , mantıklı isim bulamıyorlar, gelmişler dizi çekiyorlar bir bıdık kızla birde kalasla.oyunculuk yok ses yok anca tip var. oyunculuk filmcilik bu kadar ucuz mu yani.
Bakin hep ayni diziler olaylar soyle gelisiyor 1 tane fakir kiz ve 1 holding sahibi arasinda iliski basliyor ve holding sahibi kizi elde etmek icin tum imkanlarini harciyor hep ayni tabiki bunu izleyen evli veya bekar kadinlarimiz kocasina bana neler yapiyorsun bak holdin sahibi neler yapiyor diyor bundan sonra onu yapmam bunu yapmam al sana kadin teroru neden bu kadar cogaldi saniyorsunuz ayrica turkiyede 53 tane holding sahibi var 49 evli bunu neden soyluyorum kadinlarimiz umutlaniyor ben kapici kizinan daha guzelim bende bulurum diyor al birde burdan yak bu tur diziler kaldirilmali
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler