Öcalan'ın odası değişiyor

Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın talebi üzerine, İmralı'da kaldığı oda hafta sonuna doğru değiştirilecek.

Ankara -Alınan bilgiye göre, Öcalan, nem, rutubet ve sağlık koşullarına uygun olmadığı gerekçesiyle odasının değiştirilmesini talep etti.Talebi değerlendiren Adalet Bakanlığı yetkilileri, Öcalan'ın başka bir odaya nakledilmesine karar verdi.Öcalan'ın nakledileceği odanın, şu anda kaldığı odadan daha büyük ve sağlık koşullarının daha elverişli olduğu öğrenildi. Abdullah Öcalan'ın naklinin hafta sonuna doğru gerçekleştirileceği belirtildi.Terör örgütü elebaşı Öcalan, İmralı Cezaevinde ilk 5 yılını nakledileceği odada geçirmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ulan apo 1999 da getirildiğinde köpekler gibi titriyordun:)) 20 yılda dağlarda başaramadıklarını bu hükümet zamanında 10 yılda başardınya sen gerçekten zeki bir adammışsın...fakat ben akp yi suçlamıyorum..inan akp yi hiçmi hiç suçlamıyorum..bunların tek sorumlusu CHP ve MHP dir... ulan bdp nin oy oranı %6,5 ancak olduğu halde hertürlü istediğini yaptırıyor..fakat mhp ve chp nin toplam oy oranı %40 ın üstünde olduğu halde meclisteki sesi hala daha kurukalabalıktan ibaret olduğu için..
Başbakanlık misafirhanesine koyun, tayyiple yeni anayasayı birlikte yapsınlar. Nasıl olsa ikiside vatanhaini, biri topraklarımızı bölmek digeri cumhuriyeti yıkmak icin çalışıyor.
yiyosa degişmesinler nasıl teyyoşu hoplatır o koltuktan.helal olsun adama tek başına koyuyor ya akapeye buda birşeydir
tayyibin yerinde olsam makamı ona veririm .benide korumaya alın derim.o da biliyor başına gelecekleri
EMRİNİZ OLUR BAŞKA İSTEĞİNİZ VARSA ENİŞTENİZE İLETELİM..
yaşatın paşayı,ohhhhhhh.ergenekondan içeri attığınız adamlar,öbür tarafta gırtlağınızı sıkacaklar,haberiniz ola
koyun mezara olsun bitsin. haini hakkettiği şekilde muhaza edin. yani cansız şekilde.
başbakan,köşklerinden birini tahsis etsin. hem muhabbetleri de rahat olur. hatta mutat haftalık görüşme yapsın ,g.kurmay ve devlet başkanıyla yaptığı gibi.
tayip evinin bir odasını tahsis etsin olmadı nüfusuna geçirsin sizin gibi zihniyetin hani mhp ye sen asmadın dedin sen ne yaptın bütün olanağı sağladın tümünüzün ALLAH BELANIZI VERSİN
vatan hainini odası değişeceğine tayip yanına alsın beraber çalışsınlar.israf haram değil mi.yaallah bismillah deyip başlasınlar işe
Diğer Haberler