HABER

Oda TV'deki aramalar sona erdi

Oda TV'de polisin yaptığı aramalar yaklaşık 20 saat sonra sona erdi. Polis, aramalar sonrası binadan onlarca koli ve torbayla birlikte ayrıldı.

Oda TV'deki aramalar sona erdi

İSTANBUL (İHA) Oda TV'de polisin yaptığı aramalar yaklaşık 20 saat sonra sona erdi. Polis, aramalar sonrası binadan onlarca koli ve torbayla birlikte ayrıldı. Gözaltında bulunan site yazarı Ayhan Bozkurt da bilgisine başvurulmak üzere aramalara eşlik etti.

Soner Yalçın'ın imtiyaz sahibi olduğu Oda TV Haber İnternet Sitesi'nde yapılan aramalar saat 03.00 sıralarında sona erdi. Dün sabah 07.00'da başlayan aramaların sona ermesinin ardından, elde edilen belge ve bulgular, torba ve koliler halinde binadan çıkarıldı. İki ayrı polis aracına yüklenen koli ve torbalar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. İçeride bulunan bilgisayarlardaki bilgilerin 3 ayrı hard diske kopyalandığı, çok sayıda CD ve flaş belleklere de el konduğu öğrenildi. Aramalar sırasında

bilgisine başvurulmak üzere Oda TV'nin Gümüşsuyu'nda bulunan binasına getirilen Barış Bozkurt da polisin çalışmasının tamamlamasının ardından yeniden İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön