HABER

Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Isınma maliyetlerinin günden güne artmasıyla ''Nasıl daha fazla yakıt tasarrufu yapabilirim?'' sorusu herkesin aklında yer alıyor. Kış aylarında cep yakan ısınma maliyetini daha uygun hâle getirmek, bütçenize büyük oranda katkı sağlar. Hem evinizin ısısını istenilen seviyede ayarlayan hem cep yakan yakıt masraflarını makul seviyede tutan oda termostatlarını araştırıyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Oda termostatları, ortamın sıcaklığının istenilen seviyede ayarlanmasını ve o seviyede tutulmasını sağlıyor. Böylece oda ısısının sabit kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca yakıttan tasarruf ederek minimum maliyetle maksimum verim alınmasına olanak tanıyor. Hem doğal gazdan hem elektrikten tasarruf etmenizi sağlayan oda termostatının, kablolu veya kablosuz, akıllı gibi seçenekleri bulunuyor. Akıllı oda termostatlarını akıllı telefon vasıtasıyla uzaktan yöneterek oda ısısını ev dışındayken yönetebilir, istediğiniz ısıda sabit tutabilirsiniz. Hayat kolaylaştıran ve cep dostu olan oda termostatını satın almadan önce sizin için belirlediğimiz markalara göz atmadan geçmeyin!

1. Hem ısıtmada hem soğutmada çalışma desteği bulunan Redblue Kablolu Dijital Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

***Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Eviniz için oda termostatı arayışına girdiniz ve en iyi oda termostatı hakkında bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? Sizi böyle alalım! Hem ısıtma hem soğutma sistemlerinde çalışma desteği sunan Redblue Kablolu Dijital Oda Termostatı, istediğiniz odayı istediğiniz ısıda sabit olarak tutmanıza olanak sağlıyor. Böylece özellikle çocuklu evlerin vazgeçilmezi hâline gelen ürün, hem evinizin ısısını koruyor hem yakıt masraflarını minimum düzeye indiriyor. Büyük LCD ekranı ve farklı mod seçenekleri ile evinizde konforu yaşatan oda termostatı, termostat çıkışı olan bütün kombilere uyum sağlayabiliyor. Bu sayede satın aldıktan hemen sonra kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz!

Ürünü İncele

2. Alarm özelliği bulunan HTC Oda Termometresi


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

En iyi oda termostatı markası denildiğinde akla ilk gelenlerden biri Htc Oda Termostatı; geniş LCD ekranında sıcaklık, nem ve zamanı aynı anda gösteriyor. Saat olarak kullanabileceğiniz oda termostatının 12 ve 24 saat ayarları mevcut. Evinizin kurtarıcısı olabilecek ürün, oda ısısının sabit ayarda tutulmasına yardımcı oluyor. Böylece, ısı değişimine maruz kalmadan yakıt masraflarından büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Üründe bulunan nem göstergesi sayesinde, evinizin nem oranını en doğru aralıkta tutarak daha sağlıklı bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Cep ve sağlık dostu olan oda termostatını incelemeden geçmeyin deriz!

Ürünü İncele

3. Çevir bastır mekanizmasıyla çalışan Fraenkische Kablolu Dijital Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Dijital LCD ekranı ve çevir bastır mekanizması ile çalışan ürün, evinizin ısısını istenilen ayarda sabit tutarak daha sağlıklı ısı dengesi oluşturulmasına olanak tanıyor. Yumuşak kademeli döner düğme sayesinde ısı ayarını kolayca yapabilir ve istediğiniz ısıyı evinizde koruyabilirsiniz. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlayabilir ve evinizin daha verimli ısındığını fark edebilirsiniz. En iyi oda termostatı denildiğinde akla gelen markalar arasında bulunan Fraenkische Kablolu Dijital Oda Termostatı, yerden ısıtma tekniği kullanılan evlerde ısı dengesini sağlıyor. Evinizin ısısını her zaman istediğiniz ayarda tutmak ve ısınma giderlerini minimum düzeye indirmek için kaliteli oda termostatını mutlaka edinmelisiniz!

Ürünü İncele

4. Akıllı özelliğiyle uzaktan yönetilebilen Cosa Akıllı Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Doğal gaz faturasından %30 oranında tasarruf etmek ister misiniz? Cevabınız ''İsterim tabii ki'' ise sizi hemen buraya alalım! Faturadan büyük oranda tasarruf etmenizi sağlayan Cosa Akıllı Oda Termostatı, evinizin kurtarıcısı hâline gelecek! Akıllı özelliği bulunan ürün sayesinde evinizin ısısını telefonunuzdan yardım alarak uzaktan ayarlayabilir ve istediğiniz zaman tek tuşla müdahalede bulunabilirsiniz. Böylece evde kimsenin olmadığı zamanlarda ısı derecesini düşürerek gereksiz yakıt kullanımının önüne geçebilir ya da eve gitmeden önce evinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuza indireceğiniz ''COSA'' uygulaması ve evinizin ısısını ayarlayan akıllı oda termostatı sayesinde hayatınızı kolaylaştırmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

5. Mekânın derecesini sabit tutan Weewell Higro Oda Termometresi


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Evinizin sıcaklık dengesini ayarlayan ve sabit ısıda kalmasını sağlayan en iyi oda termostatı kablosuz özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanıldığı odanın ısısını ve nem dengesini ölçebilen ürün, aynı zamanda geniş LCD ekranında takvim ve saati de gösteriyor. Birçok fonksiyona sahip oda termostatının ekranındaki sıcaklık eğilimi çizelgesi sayesinde evinizin sıcaklık dengesini her zaman görüntüleyebilirsiniz. Doğal gaz faturalarının cep yaktığı günümüzde yakıt tasarrufu yapılmasına katkıda bulunan Weewell Higro Oda Termometresi, evinizin en gözde ürünleri arasında yerini almaya hazır! Isı ve nem dengesini sabit bir ayarda tutmak ve kolayca yönetmek istiyorsanız ürünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Ürünü İncele

6. Işık göstergesi bulunan Siemens Elektromekanik Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

''Oda termostatı nedir?'' diye merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Oda termostatını, ortam sıcaklığını istediğiniz ayara getirmek ve sabitlemek için kullanılan alet olarak tanımlayabiliriz. Elektrik ve doğal gaz faturalarında büyük oranda tasarruf edilmesini sağlayan oda termostatları, günümüzde her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Gösterge ışığı bulunan Siemens Elektromekanik Oda Termostatı, çevirmeli ayar düğmesi sayesinde kombiyi istenilen ısı dengesinde sabit tutuyor. 10˚C ila 30˚C aralığında ayarlanabilen oda termostatı, yaz-kış kullanıma uygun hâle getirilebiliyor. Ürün, üstünde bulunan aç kapa anahtarı sayesinde siz evde yokken devre dışı bırakılabiliyor. Evinizin ısı dengesini güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız ürünü incelemeden geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Ürünü İncele

7. Kablosuz olarak kullanılan E.C.A Poly Dijital Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Kullanıcıların en çok merak ettiği bir diğer konu ise ''En iyi oda termostatı hangisi?'' sorusu oluyor. En iyi oda termostatı, evinizin ısısını sabit bir ayarda tutmanızı ve aynı zamanda yakıt masraflarından maksimum düzeyde tasarruf etmenizi sağlar. Yılların güvenilir markası E.C.A'nın Poly Dijital Oda Termostatı, en iyi ve güvenilir oda termostatı listesinde başı çekiyor. Kombi ile birlikte entegre olarak çalışan ürün, çevirmeli ayar düğmesi sayesinde ayarlanarak LCD ekranında evinizin ısı dengesinin gösterilmesini sağlıyor. Özellikle çocuklu evlerde mutlaka bulunması gereken oda termostatı, ısı değişimi gibi olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçiyor. Böylece elektrik ve doğal gaz faturasından tasarruf ederken aynı zamanda evinizin daha iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Masa aparatı sayesinde dik konumda durabilen General Kablosuz Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Oda termostatı montajı ile uğraşmak istemiyorsanız masa aparatı bulunan General Kablosuz Oda Termostatı tam aradığınız ürün olabilir. Masa aparatı sayesinde herhangi bir montaj gerektirmeyen ürün, istenilen yerde rahatça kullanılabiliyor. Kablosuz bağlantı özelliğiyle kombi ve termostat arasında kablo kalabalığına maruz kalmanızı önlüyor. Evinizin ısı derecesini istediğiniz ayara getirin, konforun ve düşen faturaların tadını çıkarmaya başlayın! LCD ekran üzerinde hem odanın sıcaklığını hem istenilen oda sıcaklığını gösteren oda termostatı, çevirmeli ısı ayarlama düğmesi sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. İster duvara monte ederek ister masa aparatı ile birlikte kullanabileceğiniz kablosuz oda termostatına bakmadan geçmeyin deriz!

Ürünü İncele

9. Nemölçer özelliği bulunan Class Dijital Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Günümüzde neredeyse her evde bulunan oda termostatı faydalarını merak ediyor olabilirsiniz. Evinizin ısı derecesini istenilen ayara getiren ve getirdiğiniz ayarda sabit tutan oda termostatı, tüm bunları yaparken aynı zamanda elektrik ve doğal gaz gibi yakıt masraflarından tasarruf etmenizi sağlıyor. İç mekânlarda -10˚C ila 50˚C aralığında kullanılabilen oda termostatı, evinizin nem dengesini de ayarlayarak daha sağlıklı bir evde yaşamanıza olanak tanıyor. Masaüstü kullanım aparatı ve mıknatıslı kullanım özelliği bulunan Class Dijital Oda Termostatı'nı istediğiniz yerde sabitledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Cebinizin dostu olan ürünü evinizde kullanmaya başladıktan sonra ısınmanın konforunu hissedeceksiniz!

Ürünü İncele

10. Tüm kombilere uyum sağlayan BAYMAK Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Oda termostatı kullananların yorumları dikkate alındığında elektrik ve doğal gaz faturalarından büyük oranlarda tasarruf edildiği görülüyor. Tüm kombilere uyum sağlayabilen BAYMAK Oda Termostatı, evinizin en büyük yardımcısı hâline gelecek! 5˚C ila 30˚C aralığında ısı ayarı bulunan oda termostatını, yaz-kış kullanmaya devam edebileceksiniz. Odanızın ısısını istediğiniz dengede tutarken yakıt tasarrufu etmenizi sağlayan ürün, duvara sabitlenerek kullanılabiliyor. Böylece hiç yer kaplamıyor. Oda termostatını evden çıkmadan önce ayarlayın ve eve geldiğinizde istediğiniz ısıda sabit kalan evinizin keyfini çıkarın! Isınma sistemlerinden daha iyi verim almanızı sağlayan oda termostatı sayesinde evinizi daha konforlu bir hâle getirmek ister misiniz?

Ürünü İncele

11. Ortamı daha sağlıklı hâle getiren Medisana Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Daha sağlıklı bir ev ortamı için evin ısısını ve nem dengesini istenilen ayarda tutan oda termostatı, her evde bulunması gereken eşyalar arasında yer alıyor. Medisana Oda Termostatı, geniş LCD ekranında; evinizin ısısını, nem dengesini ve saat dilimini aynı anda gösteriyor. "Evin ideal ısı ve nem dengesini ayarladıktan sonra aynı ayarda tutulmasını sağlayan oda termostatı nereye konmalı?" diye soracak olursanız ısı ve nem dengesini ayarlamak istediğiniz yani günlük hayatta en sık kullandığınız odada, tercihen cam ve kapıya yakın olmayan bir bölgede kullanmanız öneriliyor. 10˚C ila 88˚C aralığında ısı ölçme özelliği bulunan oda termostatına göz atmadan geçmeyin!

Ürünü İncele

12. Dokunmatik özelliği bulunan GENERAL Life Akıllı Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Uzaktan yönetilebilen akıllı oda termostatı gelişen teknolojinin en güzel ürünlerinden biri. ''Akıllı oda termostatı ayarı nasıl yapılır?'' sorusunun cevabına gelecek olursak akıllı telefona indirilen uygulama sayesinde oda termostatını uzaktan kolayca yönetebileceğinizi söylemek istiyoruz. Evde olmadığınız zamanlarda bile evinizin ısı dengesini her zaman dengede tutabilirsiniz. 6 farklı mod seçeneği bulunan GENERAL Life Akıllı Oda Termostatı, evinizin maksimum düzeyde ısınmasına olanak tanıyor. Ayrıca ürün, doğal gaz ve elektrik faturasından büyük oranda tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Günlük ve haftalık ayarlama özellikleri ile istediğiniz günlerde istediğiniz ısı aralığını belirleyebilir ve evinizdeki sıcaklığın keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı oda termostatı ile evinizdeki konforu yaşamak istiyorsanız ürünü detaylı incelemenizi öneririz.

Ürünü İncele

13. LCD Ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Xiaomi Mijia Miaomiao Oda Termostatı


Odanız ve ofisiniz için en iyi oda termostatı çeşitleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Oda termostatı yorumları dikkate alındığında en çok tavsiye edilen ürünler arasında bulunan Xiaomi Mijia Miaomiao Oda Termostatı, evinizin ısısını her zaman denge altında tutuyor. Geniş LCD ekranında ısı ve nem dengesini sergileyen oda termometresi, özellikle çocuk bulunan evlerde çocuk odalarında ya da oturma odalarında sıklıkla tercih ediliyor. Pille çalışan ürün, kombinize entegre hâle gelerek evinizin ısısını sabit düzeyde tutuyor. Böylece elektrik ve doğal gaz faturasında tasarruf etmenizi sağlıyor. Her evde mutlaka bulunması önerilen oda termostatı, evinizin maksimum düzeyde ısınmasını sağlarken minimuma inmiş faturalar ile karşılaşmanıza olanak tanıyor. Evinizin nem dengesini de gösteren oda termostatı, odanın nem seviyesini ideal seviyede tutarak en sağlıklı ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler