HABER

Oğlunu kaybeden annenin yürekleri burkan isteği

İSTANBUL (İHA) - Ümraniye'de meydana gelen trafik kazasından hayatını kaybeden Yasin Özdoğan, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Gözleri yaşlı acılı annenin isteği üzerine oğlunun yüzü kendisine son kez gösterildi. Askerden kısa süre önce geldiği öğrenilen Özdoğan'dan geriye, askerde çekilmiş görüntüleri kaldı.

Ümraniye'de iki otomobille bir halk otobüsünün karıştığı trafik kazasında hayatını kaybeden Yasin Özdoğan için Ümraniye Adem Yavuz mahallesi Hasan Hüseyin Camii'nde bir tören düzenlendi. Törene askerden yeni dönmüş olduğu belirtilen talihsiz gencin babası Muhsin, kardeşi Ramazan, annesi Fatma Özdoğan'la birlikte aynı kazadan yara alarak kurtulan bir arkadaşı ve yakınları katıldı. Törende gözyaşları sel oldu. Anne gözyaşları içinde oğlunun yüzünü son bir kez daha görmek istediğini söyledi. Annenin ısrarları üzerine tabutun kapağı açılarak, oğlunun yüzü anneye son bir kez daha gösterildi. Oğlunu gördükten sonra hıçkırıklara boğulan acılı anneyi, yakınları teselli etti.

Ayakta güçlükle durduğu gözlenen baba ise, taziyeleri kabul etti. Özdoğan'ın cenazesi ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Adem Yavuz Mezarlığında toprağa verildi. Kazada yaralananlardan biri, "Ne olduğunu anlayamadık. Birden kaza oldu. Asker uğurladık ve geriye dönüyorduk" dedi.
Yasin Özdoğan'dan geriye ise askerde çekilmiş görüntüleri kaldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön