HABER

'Öğrenci öğretmeniyle kaçtı' iddiası

HATAY (AA)- Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisinin, 39 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası öğretmeniyle kaçtığı iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre, Denizciler Beldesi'ndeki Amiral Durcan İlköğretim Okulu'nda eğitim gören 8. sınıf öğrencisi H.Ç. (13), dün dershaneye gitmek için İskenderun'a geldi. Öğlen saatlerinde dershaneden çıkan H.Ç. akşam eve dönmeyince ailesi durumu polise bildirdi. Dershaneden çıktıktan sonra Okul Müdür Yardımcısı B.U. (39) ile buluştuğu ileri sürülen H.Ç., gece de eve dönmedi.

H.Ç.'nin ailesi, polise verdikleri ifadede, kızlarının Müdür Yardımcısı B.U. tarafından kaçırıldığını ya da kendi isteğiyle kaçtığını ileri sürdü. Bugün okula gelmeyen Müdür Yardımcısı B.U. ile öğrencisi H.Ç. polis tarafından her yerde aranırken, H.Ç.'nın okul arkadaşları, olayı sabah okula geldiklerinde öğrendiklerini ve çok şaşırdıklarını belirterek, böyle birşeyi asla beklemediklerini söylediler. H.Ç.'nin sosyal bilgiler dersine de giren Amiral Durcan İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı B.U.'nun, evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön