HABER

Öğrenci servis aracı kaza yaptı: 2 yaralı

ŞANLIURFA (İHA) - Şanlıurfa'da meydana gelen trafik kazasında 2 öğrenci hafif şekilde yaralandı. Ayakta tedavileri yapılan öğrencilerin kazasını görüntülemeye çalışan basın mensupları sürücüler tarafından tehdit edildi.

Edinilen bilgiye göre kaza, Karaköprü Beldesi Çevik Kuvvet binası arkasında meydana geldi. Bir firmaya ait Faruk U. yönetimindeki 63 VT 063 plakalı öğrenci servis aracı, belde içerisinde Dötyol kavşağında Ulaş Ö. yönetimindeki 33 R 6102 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada servis aracı içerisinde bulunan öğrencilerden S.K. ve Ö.K. hafif şekilde yaralandı. Olay yerine çağrılan ambulans içerisinde ayakta tedavileri yapılan öğrenciler, başka bir servis aracına bindirilerek evlerine gönderildi.
Bu arada, kaza yerinde görüntü almaya çalışan gazeteciler ile servis aracı şoförleri arasında tartışma yaşandı. Gazeteciler olayı görüntülerken, servis aracı şoförleri de gazetecilerin üzerine yürüyerek tehditler savurdu. Olay daha sonra polislerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Kaza ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön