Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatına kareografi desteği

Yavuzeli ilçesi öğrencilerinden Zeytin Dalı Harekatına destek mesajı vererek, Mehmetçiğe selam gönderdi.Yavuzeli Haci Sait Korkmaz Ortaokulu’nda yaklaşık 180 öğrenci okul bahçesinde bir araya gelerek Zeytin Dalı Koreografisi ile Harekata destek verdi.

Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatına kareografi desteği

Yavuzeli ilçesi öğrencilerinden Zeytin Dalı Harekatına destek mesajı vererek, Mehmetçiğe selam gönderdi.
Yavuzeli Haci Sait Korkmaz Ortaokulu’nda yaklaşık 180 öğrenci okul bahçesinde bir araya gelerek Zeytin Dalı Koreografisi ile Harekata destek verdi. Bu güzel koreografi öğrenciler ve velilerden yoğun ilgi gördü. Okul Müdürü Salih Bozat hazırladıkları Zeytin Dalı Koreografisi nedeniyle yaptığı açıklamada, "Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin Kuzeybatısında Afrin bölgesinde yürütülen "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak üzere Yavuzeli Haci Sait Korkmaz Ortaokulu olarak bir koreografi hazırladık, yaklaşık 180 öğrencimizin katılımı ile Zeytin Dalı yazarak Harekata katılan Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Mehmetçiğimize moral selamı gönderiyoruz. Ve tüm askerimizi Allah’a emanet ederek, Muzaffer olmalarını diliyoruz"dedi.
Zeytin Dalı Koreografisine Yavuzeli Haci Sait Korkmaz Ortaokulu Müdürü Salih Bozat, Müdür Yardımcıları Mehmet Çiftçi ve Kenan Keleş, okulda görev yapan tüm öğretmenler ile yaklaşık 180 öğrenci ve öğrenci velileri katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler