Öğretim görevlisi koca dehşet saçtı

Üsküdar’da bir üniversitede daire başkanı olan C.İ isimli öğretim görevlisi kendisinden boşanmak isteyen akademisyen eşi E.İ’yi defalarca bıçakladı. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, dehşet saçan öğretim görevlisi koca gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kan donduran olay Üsküdar'de geçen haftasonu meydana geldi.

İddiaya göre karı koca arasında şiddetli geçimsizlik başladı. Bunu kabul etmeyen bir üniversitede daire Başkanı C.İ gece yarısı eşi E.İ.’yi evin dışına çağırdı.

Burada tartışmaya başlayan çiftten öğretim görevlisi koca cebinden bıçağı çıkararak kendisi gibi öğretim görevlisi karısını defalarca bıçakladı.

Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, C.İ gözaltına alındı. Öğretim görevlisi koca çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, talihsiz kadının yoğun bakımda tedavisi sürüyor.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
demek ki olay eğitimle alakalı değilmiş
istemiyorsa bırak gitsin,nasıl bir kafa
bu tipler birde öğretim görevlisi ve daire başkanı mı oluyor bu ülkede.. bunlara unvan veriliyor birde bazı zatlarca.. sisteme bak... yazık ülkeme...
Bu ünvanlar verilmiyor alınıyor. Siz de takdir edersiniz ki kimse kimseye lütfedip akademisyen kimliğini vermez
Vay arkadaş millet ne yiyip ne içiyor kimseye bir şey demeye gelmiyor herkes barut gibi parlıyor ama bir gerçek var herkesin gücü kadına yetiyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler