Öğretmen 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! Rezalet!

Avustralya'nın başkenti Sidney'de 34 yaşında bir kadın öğretmen 17 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi. Mahkemeye çıkartılan öğretmenin verdiği ifade herkesi şaşırttı. Öğretmen mahkemede, 2015 yılında öğrencisi ile ilk tanıştığı dönemlerde öğrencinin yalnız ve mutsuz olduğunu sanıp öğrenciyi mutlu etmek için ilişkiye girdiğini söyledi.

Öğretmen 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! Rezalet!

Sidney'de 34 yaşındaki kadın öğretmen, 17 yaşındaki öğrencisiyle yalnız ve mutsuz olduğu için ilişkiye girdiğini söyledi.

ÖĞRENCİYE CİNSEL İÇERİKLİ MESAJ YOLLADI

Öğretmen, çalıştığı gramer okulunda tanıştığı öğrencisiyle defalarca ilişkiye girip öğrencisini cinsel içerikli mesaj yağmuruna tuttu.

"ÖĞRENCİYİ MUTLU ETMEK İÇİN İLİŞKİYE GİRDİM"

Öğretmen mahkemede, 2015 yılında öğrencisi ile ilk tanıştığı dönemlerde öğrencinin yalnız ve mutsuz olduğunu sanıp öğrenciyi mutlu etmek için ilişkiye girdiğini söyledi.

SINIFTA VE OKULUN DEPOSUNDA DA İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Adı açıklanmayan öğretmen, ayrıca öğrencisi ile defalarca sınıfta ve okulun deposunda buluşup ilişkiye girdiğini söyledi. Mahkemede, gözyaşları içinde kendisinin de çocukken yalnızlık yaşadığını ve bu yüzden öğrencinin yalnız kalıp üzülmesini istemediğini söyleyen öğretmen hakkında mahkeme nihai kararını 13 Aralık'ta verecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
38 yaşıma geldim bende yalnızım. Bana denk gelse ya şikayet etmem ödüllendiririm. İşte tip yok bende. Sıfır km de ölecem bu gidişle.
Vay be ne öğretmenmiş öğrencisini mutlu edebilmek için kendini veren hoca inanamıyorum bizde mutsuzduk ama kimse bize kırık nottan başka bir şey vermedi
şöyle bir ögretmenim olmadı ergen lise yıllarında:)
versede bizde koysak
bende mutsuzu aplaaaaaa
Avustralya’nın başkenti Sidney değil Canberra’dır bilginize..
bizim ülkemizde öğrenci öğretmene sulanır. bunlarda ise öğretmen öğrenciye sulanıyor
nedense bızde de hep Erkek hocalar ögretmenler ögrencısını mutlu etmeye çaşısıyor :))
Çocuk mutlu olmuş mu bari.
Millete şapur şupur bize gelince yarabbi şükür :(
la arkadaş bizim lise yillari hep asılmayla geçerken.elin memleketine bakın hele yaw... resmen egitimde esitsizlik var.batıya ulaşamadik gitti yaw
TÜRKİYEDE çocuk gelinler falan filan olurmu ya deyip dünyaya biz kötülerler sonrada birbirlerini götürürler kiliseye kız giren dul çıkar yada okula giden mala konmuştur ama söz müslümanaysa tu kakadır yanlış yapmıştır
Batı hayranları hayran olduğunuz Batı bu işte
@cevik_halil_1980 Avustralya batıda değil.Bizim oldukça doğumuzda.
Sapıklığın doğusu batısı olmaz.Doğudaki iğrençlikleri görmezden gelme.
öğretmen buysa coktamutlu olmamıştır
adamlar gelismis ulke
HER ALANDA EĞİTİM :) :)
AHLAKSIZIN İFADESİNE BAK BİR DE ÖĞRETMEN OLMUŞ .ALLAH CEZASINI VERSİN
Diğer Haberler