Öğretmenin öğrencisiyle cinsel birlikteliği hapiste son buldu!

İngiltere bu öğretmen-öğrenci ilişkisiyle sarsılıyor... 23 yaşındaki Alice McBrearty isimli bir kadın öğretmen 15 yaşındaki öğrencisi ile dört ay boyunca cinsel ilişkiye girdi. Çift sınıfta, çocuğun ailesinin evinde, otelde ve arabada pek çok kez birlikte oldu. Çocuğun babasının Alice McBrearty'i şikayet etmesiyle her şey gün yüzüne çıkarken, genç öğretmenin macerası hapiste son buldu ve 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Öğretmenin öğrencisiyle cinsel birlikteliği hapiste son buldu!

Alice McBrearty sosyal medyada arkadaş olduktan sonra 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişki yaşamaya başladı.

İsmi açıklanmayan öğrencisine Facebook ve Instagram aracılığıyla ulaşan kadın öğretmen öğrencisine yemek ısmarlamayı teklif etti.

Kadın öğrencisine sürekli hediyeler alıyor, dışarda yemeğe götürüyordu.

Bir gün onu sınıfta öpen 23 yaşındaki Alice McBrearty ardından öğrencisini bir otele götürdü. Çift sınıfta, çocuğun ailesinin evinde, otelde arabada pek çok kez birlikte oldu.

Duruma daha fazla katlanamayan çocuğun babası Alice McBrearty'i şikayet edince her şey gün yüzüne çıktı.

Genç kadın yargılandığı mahkeme tarafından görevini kötüye kullanarak aralarında çocuk istismarının da olduğu 7 ayrı suçlamadan suçlu bulundu. Alice McBrearty 16 ay hapse mahkum edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İngilterede 18 yaş altı gençler sec yaptığında suçlanmıyor ama sen 18 ve üstü isen 18 yaş altı biri ile sex yaparsan direk tecavüzden içeridesin.
Eğitim şart :D
kadın güzelmiş ama ondan galiba..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler