HABER

Oğuz'dan yönetime teşekkür

İSTANBUL (İHA) - Fenerbahçe'nin yeni Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Sarı-Lacivertli kulübe geldiği ilk günden beri teknik direktör veya yetkili bir kişi olmayı arzu ettiğini belirterek, kendisini bu göreve layık gören yönetime teşekkür etti.

Futbol Şube Sorumlusu Sadettin Saran ile Teknik Direktör Oğuz Çetin, Fenerbahçe Kalamış Tesisleri'nde yaklaşık yarım saat baş başa bir görüşme gerçekleştirdi.
Görüşmenin ardından, basın mensuplarının karşısına geçen Saran ile Çetin, soruları cevaplandırdı.

Saran, çok heyecanlı olduklarını belirterek, "Çok önemli bir görev. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Oğuz ile sürekli bir fikir alış verişi içinde olacağız" dedi.
Oğuz Çetin de, Sadettin Saran ile sadece oturup konuşmayacaklarını, icraatlar yapacaklarını söyledi. Çetin, "Fenerbahçe'ye geldiğim ilk günden beri Fenerbahçe'de teknik direktör veya yetkili bir kişi olmayı arzu ediyordum. Uzun yıllar Fenerbahçe camiasında olan bir kişi olarak, bir Fenerbahçeli olarak, beni bu göreve layık gören yönetime teşekkür ediyorum. Konuşarak değil, pratikte uygulayarak Fenerbahçe'ye neler verebileceğimizi önümüzdeki haftalarda kanıtlayacağız. Önümüzdeki günlerde yapacaklarımızı sizinle paylaşacağız. Fakat şu an detaylara girmeyeceğiz" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön