Okmeydanı'nda terör operasyonu! Çok sayıda gözaltı var

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Okmeydanı Mahmut Şevketpaşa Mahallesi'nde bulunan İdil Kültür Merkezi'ne operasyon düzenledi.

Operasyon sırasında Özel Harekat Timleri ve Terörle Mücadele ekipleri İdil Kültür Merkezi'nin bulunduğu Mektep Sokak'ta adeta kuş uçurtmadı. Polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındığı belirtildi. Operasyonun içeriyle ilgili henüz bilgi verilmedi.

Kaynak: DHA

İşte olay yerinden görüntüler:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
TBMM 'ye Mahmut Tanal'ı ziyarete giden DHKP-C teröristleriyle ilgili olabilir. Savcı Kiraz'ı da 2 Dhkp c li Terörist Makamında Şehid etmişti.. onlarda Sezgin Tanrıkulu'nu telefondan aramışlardı.. İBB adayları zaten KANDİL den Destekli. CIA nın bile Teröristlerle bukadar yoğun bir görüşme trafiği yoktur herhalde. nasıl bir partidir arkadaş şu CHP!!! Atatürkün kemikleri sızımsızım Sızlıyordur.
@palermo544 BEYİN YOKSUNLARI İŞBAŞINDA YİNE....TABİYA MEMLEKETİ CHP YÖNETİYO DEĞİLMİ....KANDİL DEDİĞİNİZ ADAMI KARŞILAYAN KIRMIZI HALI SERENLER KİMDİ....HATIRLDINMI KARŞILADIYA....13 BAVULLA GELDİYA.....CHP KAARŞILADI DEĞİLMİ...AHMAKLAR SÜRÜLERİ Sİİ...DURMAK YOK DEVAM AHMAKLIĞA DEVAM....NOLDU BENOLDU BİRDEN BİRE BASKIN DEMEDE...SUÇ ATIN HALA...?????SEBEP SEÇİM SEÇİM...GEÇİM ZATEN YOK SİZ HALAAA...???
KESİN FAŞİST BİRİSİN. ALGI OPERASYONU OLUR BU KADAR OLMAZ.DAHA OPERASYONUN NİCİN YAPILDIĞI BELLİ DEĞİL.NERENDEN UYDURUYORSUN?
@palermo544 gene chp ye sallamışsın Allah size akıl fikir vetsin İmamoğlu mazbatayı aldı Belediye binasının önüne Tc ibarsini koydumu koydu aslında o ibareyi kim kaldıran akp ağana sor çözüm sürecinin sonuna doğru apo itini imralıdan Dolmabahçeye Devletimizin botu ile getiren ve masada görüşen kim masaya vurup Dolmabahçeyi terkedip imralıya geri dönen kim sor cesaretin varsa ağana koçlar siz aldatılıyorsunuz bazılarınızında hoşuna gidiyor aldatılmak koçlar sizi
ŞAŞIRDIKMI TABİKİ HAYIRRR....BAŞLADILAR YİNE TERÖR DEYİP BASKINLAR YAPMAYA...BUYURUN BUYURUN..PEKİ SİZ KILIÇDAROĞLUNA LİNÇ GİRİŞİMİ YAPANLAR DA TERÖRT ONLARAI NİYE YAKALAMADIKNIZ BRE ZINDIKLAR SİZİ....ORADA SADECE SEYRETTİNİZ ...OLAYLAR BÜYÜSÜN DİYE....ŞMDİ BSKIN YPIN ....YEMİYO KİMSE YEMİYOOOOOOOOOOOO.....
AKP Seçimi kazanamayacağını anladı... '' Seçim Güvenliği yok '' deyip. Seçimi erteleyecek. İstanbul u da Kayyum atayacak. Ancak, AKP Geldiği gibi Gidecek. Umutluyum, İnanıyorum. Her şey Çok Güzel olacak..!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler