HABER

Okul yönetimi sağlık ekiplerine haber verdi! Tüm sınıf karantinaya alındı

Manisa Şehzadeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde aynı sınıftaki 2 öğrencinin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine 30 kişilik sınıf karantinaya alındı. Kent genelinde toplamda 3 farklı ilçede 3 farklı okulda 3 sınıf karantinaya alınmış oldu.

Okul yönetimi sağlık ekiplerine haber verdi! Tüm sınıf karantinaya alındı

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerden 2'si gün içinde ateşlendi.

KORONAVİRÜS TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI

Okul yönetiminin haber vermesi üzerine okula gelen filyasyon ekibi tarafından öğrencilere yapılan koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bunun üzerine aynı sınıfta okuyan 30 öğrenci karantinaya alındı.

Öğrencilerin, eğitimlerine 14 gün uzaktan devam edecekleri belirtilirken, toplamda Manisa’nın Şehzadeler, Yunusemre ve Akhisar ilçelerindeki 3 farklı okulda, 3 sınıf karantinaya alınmış oldu. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
40 kişilik sınıflar var tabii çıkacak , resmen coronaya davetiye çıkarıyorlar, bi de bakan denen şahıs diyor tüm önlemleri aldık, yaw senin heryerin önlem olsa ne yazar, sınıflar 40-45 kişilik, dersler 40 dk hala, neyin önlemini aldınız acaba???
Ne olacak şimdi öğretmen ne yapacak onun çocukları ve öğretmenin çocuklarının okuluile eşi çalışıyorsa onun işyerindekiler dahil herkez karantinada dah zinvirleme bitmedi çocukların aileleri onların iş arkadaşları onların çocukları diye devam eder gider bu iş zor aşı ile deyil tamamen temizlik ve dikkat işi derim.
okulların açılmasınsaki tek amaç bakın çocuklar taşıyıcı bunlar aşılanmaz ise bu virüs bitmez deyip aşılayacaklar sonu belli olmayan biryoldayız allah sonumuzu hayretsin
Geri Dön