Okulda skandal! İki öğretmen sınıfta ilişkiye girdi

İngiltere'de sınıftaki öğretmen masasında cinsel ilişkiye girerken yakalanan iki öğretmeni bir öğrencileri bastı. Evli olan iki öğretmen de görevden uzaklaştırıldı.

Okulda skandal! İki öğretmen sınıfta ilişkiye girdi

İngiltere'de, sınıftaki masada cinsel ilişkiye giren iki öğretmen görevden atıldı.

44 yaşındaki İngilizce öğretmeni Judith Ramsdale ve 42 yaşındaki kimya öğretmeni Paul Bland, bir sınıfta öğretmen masasında ilişkiye girerken yakalandı. Kendilerini gören bir öğrencinin durumu okul yönetimine bildirmesi üzerine ikisi de evli olan öğretmenler hakkında soruşturma açılıp görevden uzaklaştırıldılar.

POLİS GÖRÜNTÜLERE ULAŞTI

Öğrenci, yaptığı ödevi öğretmenine kontrol ettirmek için sınıfa girdiği sırada öğretmenleri masanın üzerinde ilişkiye girdiklerini gördü. Öğrenci hemen durumu başka bir öğretmenine anlattı. Öğretmen ilk olarak öğrenciye inanmadı. Okulda dedikoduların yayılması üzerine öğretmenler hakkında soruşturma açıldı. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan polis, olayın tam da öğrencinin tarif ettiği gibi meydana geldiğini tespit etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Her hafta dünyada öğretmenliği aşağılayan bir olay bulup yazıyorsun mynet. Ne yaptı bu öğretmenler sana böyle, gerçi yaptığın haberlere bakınca ne yaptığını tahmin edebiliyoruz. Başlığı gören de Türkiye de oldu sanacak.
Toplumsal değerlere önem verdikleri yok amaç insanların dikkatini çekecek başlık atıp haberin sayfasını açtırmak. Tabii bu arada reklam aktivitesi de ortaya çıkıyor ve reklamlara tıklama oranı artıyor. Kısacası kim rencide olmuş, kime kötü örnek olunmuş v.s. buna zerre kadar önem verilmiyor.
ne var burada ?laik ,demokrat ,modern ülkelerde buna cezamı veriyorlar ?hani nerede özgürlük ?cinselliğe özgürlük hani nerede ?nerede bizim geziciler ?tepkiler niye verilmiyor?diktatör tayyibin işleri bunlar .hipokrat ,baş öğretmen yeminleri yokmuydu bunların ?
Medyada bu öğretmenleri itibarsizlastima çabaları neden acaba ?
Atalarımız boşuna kalakmişin dini imanı olmaz dememiş.ateşle barut bir arada yalnız birakilmaz
MEB istifa.
AŞKAA GELMİŞLERR GİRMİŞLER BARİİİ OKULDAS YAPMASAYDINIZ
bence bu haber yalan neler yazdım hiç biri yayınlanmadı
Diğer Haberler