HABER

Öldüren SMS!

Küçükçekmece'de boş bir arazide bulunan yanmış kadın cesedine ilişkin gözaltına alınan kadının eşi, kardeşi ve bazı akrabaları adliyeye sevk edildi.

Küçükçekmece Söğütlüçeşme'deki boş bir arazide 25 Aralık 2008 tarihinde battaniyeye sarılı halde kadın cesedi bulunmuş, cesedin yakıldığı belirlenmişti.

Olayın ardından araştırmalarını sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri cesedin Nurgül A.'ya (23) ait olduğunu belirlerken, olayla ilgili aralarında Nurgül A.'nın kardeşi, babası ve eski eşinin de bulunduğu 12 şüpheli gözaltına alındı. İfadesi alınan Nurgül A.'nın kardeşi O.Ş.'nin ifadesinde, ablasını telle boğarak öldürdüğünü daha sonra cesedinin tanınmaması için benzin döküp yaktığını söylediği öğrenildi. İfadeleri alınan Nurgül A.'nın eski eşi ve akrabalarının ise olayla ilgilerinin olmadığını söyledikleri belirtildi. İfadeleri alınan 12 kişi bugün adliyeye sevk edildi.

Adliyeye sevkedilen diğer cinayet şüphelilelerinin polise verdikleri ifadede suçlamayı kabul etmedikleri, ancak korkunç cinayetten bir gün önce iki ailenin biraraya gelmesini açıklamadıkları öğrenildi. Buluşmanın kadının eşinin, "kızınızı mesaj çekerken yakaladım, aldattığından şüpheleniyorum" demesi üzerine gerçekleştiği ileri sürüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön