HABER

Öldürülüp çöpe atılan köpekler Bodrum’u ayağa kaldırdı

Bodrum’da zehirli yiyecek verilerek öldürülen 4 köpek çöp konteynerinde bulundu. Çöp kutusuna çöp atmaya giden vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şoke oldu.

Öldürülüp çöpe atılan köpekler Bodrum’u ayağa kaldırdı

Bodrum’da 4 sokak köpeği kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zehirlenerek öldürüldü. Ortakent-Yahşi Mahallesi Manolya Sokak’ta yaşayan olayda bir kadın tarafından bakımı üstlenilen 4 sokak köpeği, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zehirli yiyecek verilerek öldürüldü. Sabah kalktıklarında çöp atmaya giden kadın köpekleri ölü olarak gördüğünde büyük şok yaşadı. Ölen köpeklerin çöp konteynerine atılı halde bulunması ise yürekleri parçaladı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan mahalle sakini Yaşar Dağlı, “Bu yapılan büyük vicdansızlık. Köpeklerden bir tanesi huysuzdu, arada rahatsızlık veriyordu. Fakat bundan dolayı bu hayvanların öldürülmesi mi gerekiyordu? Manolya Sokak ve civarında yaşayan bazı vatandaşların bir süredir sokak köpekleri konusunda Bodrum Belediyesine şikayette bulundukları biliniyordu zaten. Benin bildiğim zehirlenen bu köpeklere mahallede yaşayan ve ‘Almancı Kadın’ diye bilinen birisi bakıyordu. Bu sabah hayvanlara karşı işlenen bu cinayetlerle karşılaşınca büyük bir şok yaşadım. Bu yaşananları şiddetle kınıyorum, Bodrum’a hiç yakışmıyor.” dedi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu iş organize gibi belirli aralıklarla katliam ve tecavüzler... ama neden?
İşte istismarcı sapıklari, potansiyel katilleri arıyorsanız bunlardan başlayın. Muhtemelen bunu yapan iblislerin bir sonraki adımları bu olur.
insanlar ölüyor çocuklar çöpe atılıyor siz hayvanlardan bahsediyorsunuz artık çekilmez bir dünya olmaya başladı
@suleyman_cavusoglu_1983 ARADAKİ BAĞLANTIYI ANLAMAYACAK KADAR SALAKSIN SEN .
Geri Dön