Olmayan bilete hücum!

Herkes, tarihi Chelsea maçını izleme derdinde. Ancak fiyatı belli olmayan biletleri sadece kongre üyeleri ve Taraftar Kart sahipleri elde edebilecek.

Telefonlar susmadı 2 Nisan Çarşamba günü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Chelsea maçı, Fenerbahçe için tarihi bir önem taşıyor. Sarı-Lacivertliler, ilk maçta alacakları iyi bir skorla avantaj sağlayıp, Devler Ligi'nde yarı final kapısını aralama derdinde. İşte böylesine öneme sahip maçı tribünden izlemek isteyen taraftarlar da, günlerdir bilet arayışında. Kulübün ve Fenerbahçe derneklerinin telefonları susmazken, sadece Türkiye değil, Avrupa'nın dört bir yanından talep olduğu belirlendi.

Fiyat açıklanmadı Daha önce birçok maçta kulüpten toplu bilet alarak, üyelerine ve dışarıdan isteyenlere satan Fenerbahçe dernekleri, ellerine bu kez bilet geçmediği için ancak sipariş alabildi. Ancak kulüpten yapılan açıklamada, bugün satışa sunulacak biletleri sadece kongre üyeleri ve Taraftar Kart sahiplerinin alabileceği duyuruldu. Yani ilk kez genel satış yapılmayacak. Açıklamanın ilginç noktası, biletlerin fiyatlarının açıklanmamasıydı. Bilet almak isteyenler, fiyatını anında öğrenebilecek.

Söylenti dolaşıyor
Bu maç için Fenerium ve Migros tribünlerinin biletleri satılacak. Fenerium tribünü alt bölümü UEFA tarafından kapatıldığı için, satışa önceki maçlara göre az bilet sunulacak. Bu arada bazı kombine sahiplerinin kartlarını bir maçlığına satılığa çıkardığı söylentileri dolaşmaya başladı. Ancak kongre üyeleri, "Kim böyle bir maçı kaçırmak ister ki? Chelsea'yi kaç kez izleyebileceğiz. Bu işte bir iş var. Dolandırıcılar olabilir" diyerek, herkesin dikkatli olmasını istediler.