Ölmeden kemik sızlattı!

Seçimi kaybeden Nazım Durak'ın; Ali Tanrıyar ve Selahattin Beyazıt'tan ölmüş gibi bahsederek "Kemiklerini sızlattılar" demesi genel kurulu üyelerini çok sinirlendirdi.

Sabah Gazetesi'nden Selim Suner'in haberine göre; Adnan Polat ile girdiği başkanlık yarışında hezimete uğrayan Nazım Durak, yaptığı açıklamalarla tepki topladı.

DAHA ÖLMEDİLER Kİ Sarı-kırmızılı kulübün gayrımenkullerinin satılmasına hazırlanılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Durak'ın hâlâ hayatta olan Ali Tanrıyar ve Selahattin Beyazıt hakkında "Kemiklerini sızlattılar" demesi, salonda bulunan üyelerin tepki göstermesine neden oldu. Üyeler "Daha ölmediler ki" şeklinde çıkıştı.

Başta Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin olmak üzere birçok ismi hedef alan açıklamalarda bulunan Durak, "Vereceğiniz kararla kulübümüzü ya daha kötü günlere ya da aydınlık yarınlara çıkaracağız. Başkana küfredenlerin, borsada yasaklı olanların yönetici olduğu, TMSF tarafından şike yaptığı kanıtlananın genel müdür yapıldığı kulübümüzün sahipsiz olmadığını göstermek için buradayım" şeklinde konuştu. Ancak bu konuşma üyeleri ikna etmedi ve Nazım Durak yarışı kaybetti.

Nazım Durak'ın aidatını yatırmadığı gerekçesiyle oy vermesine izin verilmemesi ancak daha sonra hatanın düzeltilmesi sonucu sandığa gidebilmesi günün ilginç olaylarındandı.

LİSTESİNDE BİR BEŞİKTAŞLI Durak'ın yönetim kurulu aday listesinde yer alan Cüneyt Cezayirli'nin Beşiktaş Kulübü'nün kongre üyesi olduğunun ortaya çıkması da tuhaf bir gelişmeydi.