MAGAZİN

Ölü doğan bebeğiyle fotoğraflarını paylaşan Chrissy Teigen: Hatırlamak istedim!

Üçüncü bebeğini geçirdiği yoğun kanamanın ardından ölü olarak dünyaya getiren ünlü model Chrissy Teigen hastane odasından yaptığı paylaşımlarla tepki çekmişti. Ünlü model yaşadığı bu korkunç deneyimi anlatan bir makale ile acısını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Model ve yemek kitapları yazarı Chrissy Teigen, geçtiğimiz haftalarda üçüncü bebeğini ölü olarak dünyaya getirmişti. Müzisyen John Legend ile evli olan Teigen, ölü doğan bebeğiyle çekilenler de dahil hastane fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşmıştı.

Bazı kişiler de onun bu kadar özel anlarını milyonlarca takipçisiyle paylaşmasını kınamıştı. Teigen o tartışılan paylaşımı neden yaptığını da anlattı.

Fotoğrafları olay olmuştu! Neden yaptığını açıkladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
banamı garip geliyor yoksa bendemi birşey var, anlamıyorum, yaşamlarını paylaşan bu insanların, haber olmalarını , pürdikkat merakla takip edilmelerini anlayamıyorum. insanlara birşeyde vaad etmiyorlar , sanki tüm insanlık hipnoz olmuş ne yaptığı ,ne paylaştığı ,ne ürettiği belli olmayan saçmalıklarla dolu paylaşımları takip ediyor ve hayatımızın içine giriyor bu insanlar.
ölü de olsa minik bir bebeği ateşe veremem bir anne olarak buna yüreğim el vermez dayanamam inancım ne olursa olsun hindu bile olsaydım...
Geri Dön