HABER

Ölüme atladı tecavüzden tutuklandı

Kendisini terkeden sevgilisine kızıp intihara kalkışmıştı. CNA muhabiri Ersoy Sevinç'in haberine göre Kahramanmaraş'ta Kalp hastalığı nedeniyle kendisini terk eden sevgilisine kızarak,18 katlı bir iş merkezinin altıncı katından atlayarak intihar etmek istemesiyle tanınan 17 yaşındaki genç, küçük yaştaki bir kıza tecavüzden tutuklandı.

Kahramanmaraş'ta kalp hastası olduğunu sakladığı kız arkadaşının hasta olduğunu öğrenince kendisinden ayrılmak istemesini kabullenemediğini söyleyerek yaklaşık 5 ay önce 18 katlı özel idare iş merkezi altıncı katından atlayarak intihara teşebbüs eden 17 yaşındaki Ömer Faruk Akdeniz 14 yaşındaki küçük yaşta bir kız çocuğuna evlenmek vaadiyle tecavüz etmek suçundan tutuklanarak özel tip cezaevine konuldu.

Kahramanmaraş'ta yaklaşık 5 ay önce 17 yaşındaki Ömer Faruk Akdeniz, kız arkadaşının kalp hastası olduğunu öğrenince kendisinden ayrılmasını kabul edemediğini söyleyip kentin en yüksek katlı binası olan 18 katlı Özel İdare İş Merkezi'nin altıncı kat penceresine çıktı.

Yoldan geçmekte olan Kahramanmaraşlıların vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri belediye itfaiye ekipleri ile birlikte güvenlik ve tedbirler aldı. Belediye itfaiye ekipleri Ömer Faruk Akdenizin çıktığı pencerenin altına branda çekti. Polis ekipleri genci ikna etmesi için olay yerine psikolog dahi çağırdı, ancak ne Polisin nede psikologun tüm çabalarına rağmen Ömer Faruk Akdeniz adlı 17 yaşındaki genç, 18 katlı özel idare iş merkezinin altıncı kattan atladı. Brandaya düşmesine rağmen yaralanan genç, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınarak, bir süre sonra taburcu edildi.

Kahramanmaraş Emniyet müdürlüğü asayiş şubesi Ekipleri geçtiğimiz hafta yapılan ne 14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi kız ve ailesinin şikayeti üzerine Ömer Faruk Akdeniz'i gözaltına aldı. "Evlenme vaadiyle tecavüz etmek " suçundan çocuk şubesince ifadesi alınan Ömer Faruk Akdeniz çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler