HABER

Omurilik zedelenmelerinin tedavisine #BirDostBirPostHashtag’i ile bağış yapabilirsin!

7 Mayıs’ta gerçekleşecek Wings for Life World Run (Koşamayanlar için Koşmak) etkinliği sırasında #BirDostBirPost hashtag’ini kullanarak resmi bir Mynet hesabını mentionla, Mynet senin yerine bağış yapsın.

Omurilik zedelenmelerinin tedavisine #BirDostBirPostHashtag’i ile bağış yapabilirsin!

Mynet WINGS FOR LIFE WORLD RUN etkinliği İçin İzmir’de

Wings for Life World Run, hem koşucuların hem de tekerlekli sandalye kullanan katılımcıların yan yana start aldığı global ölçekli bir koşu etkinliği. 2014'ten bu yana dünyada 30'u aşkın noktada düzenleniyor.

Wings for Life World Run, 2017'de dördüncü kez koşulacak ve koşunun Türkiye'deki resmi adresi bir kez daha İzmir oldu. 7 Mayıs'ta yani bugün gerçekleşen koşu 14.00'da başladı.

Sen Instagram’dan paylaşım yap Mynet senin yerine bağış yapsın. Nasıl mı?

#BirDostBirPostYeter yardım kampanyasına nasıl katılabilirsin?

Örnek bir paylaşım nasıl olmalı:

Mynet&Redbul&Wings for Life World Run işbirliği ile yapılan #BirPostBirDostYeter Facebook&Instagram Yardım Kampanyası Koşulları ve Gizlilik Politikası

İşbu Kampanya Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 İstanbul adresinde faaliyette bulunan 0627010058200012 Mersis Numaralı www.mynet.com alan adlı internet sitesi üzerinde sahibi Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (“Mynet”) tarafından düzenlenmektedir.

İşbu Yardım Kampanyası Koşulları ve Gizlilik Politikası katılım koşullarını ve Kampanya kapsamında sağlanacak kişisel verilerin işlenmesi koşullarını düzenlemektedir. Kampanyaya katılan kullanıcılar işbu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılır.

Katılımcılar, İşbu Yardım Kampanyası Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na Mynet’in #BirPostBirDostYeter isimli hashtag’i kullanılarak ve Mynet’e aşağıda yer alan ait sosyal medya mecralarını mentionlayarak katılabilirler.

Katılım Koşulları:

Mynet’e ait resmi sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleşecek yardım kampanyasında; yardım kampanyasına katılmak isteyen kişilerin #birdostbirpostyeter hashtag’i ile etkinlik alanında veya koşu anından dostluğa, birlikteliğe dair bir fotoğraf paylaşması ve aşağıda yer alan ilgili mynet hesabını mentionlaması (Instagram için: @mynetyemek, @mynetkadin, @ mynethaber / Twitter için: @mynet ) gerekmektedir.Kampanya kapsamda Mynet tarafından Kampanya’ya katılan katılımcılar adına Ataköy 7-8-9-10 Mahallesi 34158 Bakırköy İstanbul adresinde faaliyette bulunan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne Lirası) bağış yapılacaktır. Kampanya koşullarına uygun olarak yapılan paylaşımlar için her bir kullanıcı adına 5,00-TL (Beş Türk Lirası) olmak üzere toplam 5.000,00-TL (Beş Bin Türk Lirası) bağış yapılacaktır.

Gerçekleşecek yardım için sosyal medya kullanıcılarının içeriklerinin modere edilmesi, bağışın hesaplanabilmesi için belirtilen tüm şekil, esas ve içeriğe haiz olması ve 07.05.2017-07.05.2017 tarihine ve saat 09.00-19.00 saatine kadar paylaşım yapılması gerekmektedir. Bu koşulları taşımayan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.
On sekiz yaşından küçük olanlar bu Kampanya’ya katılamazlar.
Sosyal medyada tespit edilen sahte ve robot hesaplar bu yardım kampanyasına katılamazlar.
Yardım kampanyasına her sosyal medya profili bir kez katılabilmektedir.
Aynı fotoğrafın, görselin veya metnin birden farklı hesaptan paylaşılması yardım kampanyasına dahil edilmemektedir. İçerikler metin, görsel olarak kişiye özgü ve özgün olmalıdır.
6/A) Bir kullanıcının birden fazla paylaşım yapması durumunda kullanıcı sadece tek bir paylaşım için yardım kampanyasına dahil edilir.
6/B) Ayrıca #birdostbirpostyeter etiketi ile paylaşım yapan kullanıcıların yardım kampanyasına dahil olabilmeleri için Instagram hesaplarının açık hesap olması şartı aranacaktır.
“Mynet”, ilgili konsept (şekil, esas, içerik) dahilinde yer alan paylaşım görselini etkinlik sonrası herhangi bir sayı ve süre sınırlaması olmaksızın haber, bilgilendirme ve örnek çalışma olarak internet ortamında, sosyal medya mecralarından ve mynet’te içerik olarak kullanabilecektir.
Kampanya koşullarına uygun olarak yapılan tüm paylaşımlar için yapılacak bağışın toplamda üst sınırı 5.000,00-TL’dir. (Beş Bin Türk Lirası’dır.) Her paylaşım 5,00- TL (Beş Türk Lirası) değerindedir.
Kampanya kapsamında adına bağışta bulunulacak katılımcıların listesi …/../2017 tarihinde www.mynet.com alan adlı internet sitesi üzerinde ve Mynet sosyal medya hesapları üzerinde ilan edilecektir.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin paylaşamaz, iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe ve belirtilen koşullara aykırı bilgilerin, konseptin kullanılması halinde bağış yapma hakkı kazanamaz/kazanmış olması olması halinde dahi - katılımcının talep hakkı düşer.
Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren üyeler, Mynet tarafından kampanya kapsamından çıkarılabilir.
Yardım kampanyası ile ilgili soru öneri ve şikayetler, info@mynet.com adresine iletilebilir.
Mynet önceden haber vermeksizin Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir ve yardımkampanyasını iptal edebilir.
Katılımcı, uygulama aracılığıyla veya sosyal medya mecraları üzerinden web sayfası üzerinden projenin (#birdostbirpostyeter) işlerliğini her hangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. “Mynet”, Kampanya süresince sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı veya kurallara aykırılığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
Kullanıcıların yardım kampanyası katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Mynet’in kayıtları esas alınacaktır.

Gizlilik Koşulları

Katılımcılar, Kampanya’ya katılım için gerekli olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan tüm bilgilerini Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. ile paylaşmayı kabul ederler.
Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. katılımcılardan edindiği veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini, belirtilen temel kurallar ve www.instagram.com internet sitesinin uygulamalara ilişkin genel gizlilik politikası dahilinde saklayacak ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uygun olarak işleyecektir.
Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
Bilgiler, güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli ve asgari güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Geri Dön