Önce dövdü sonra bıçakla kovaladı! Top oynayan çocuklara sinirlenince...

Buras'da 3 gencin top oynamasından rahatsız olan kişi, önce gençleri dövdü ardından sinirini alamayınca bıçakla kovaladı. O anlar kameralara böyle yansıdı...

Bursa’da 3 arkadaş sokak üzerinde oynadı. Çocukların meydana getirdiği sesten rahatsız olan bir kişi çocukların üzerine yürüyerek saldırmaya başladı. Ne olduğunu anlamayan çocuklar şaşkına dönerken öfkesini alamayan kişi, bıçak çekti. Elinde bıçakla çocukları kovalamaya başlarken kaçan çocukların arkasından da “Vururum, vururum sizi” diyerek tehdit etti. Çocukların sokaktan kaçmasının ardından olay yeri sakinleşirken, o anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.

AW100330_02

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Müstehak bunlara bıktık bu zamane firlamalarindan..bizim apartmanın yarı kapalı otoparkında oynuyorlar ergen bozuntulari.!! Nöbetten geliyorum uyuyacağım top sesinden uyuyamıyorum,gece çocukları uyutup dinlencez bu kez otoparkta hahaha diye kahkahalı sohbetler edip yiyip içiyorlar..apartmandan birtane araba sahibide çıkıp gençler burda top oynamayın arabalar çizilir,ayrıca uyuyan hasta olan vardır gürültü yapmayın demiyor!!!Çocuklari ergenleri bu kadar şımartmak bence doğru değil yarın bunların hepsi sorumsuz şehir eşkiyasi olacaklar, Hayır olmaz diyene bıçak silah çekecekler!!!
Ee sonra bu yaptığı yanına karmı kaldı,tabiki kar kaldı çocuklar ölmediğine şükretsin çünkü bu Ülkede herkes adaletini kendi temin eder.Yani adaletin devreye girmesi için suçun işlenmesi gerek yani çocuklardan en az birinin ölmesi gerekirki adalet varlığını göstersin.Yani,çocuklar şükredin hayattasınız!
dangalak insan olun biraz gündüz vakti birde oynasın ne olacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler