Önce yedi, sonra giydi!

Önce yedi, sonra giydi!

Giyim tarzı ve aksesuvarları nedeniyle cemiyet dünyasında 'ikoncan' olarak anılan işadamı Nurettin Hasman'ın sevgilisi Eda Taşpınar, önceki akşam Harvey Nichols'da yapılan 'Costume National' defilesine katıldı.

Sosyete dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı davette Taşpınar, yine ilginç kostümüyle geccenin ilgi odağı haline geldi. Elbisesinin üst kısmında bulunan geniş hayvan tüyleriyle davetlilerin dikkatini çeken Eda Taşpınar'ın, sevgilisi Nurettin Hasman'ın vurduğu yaban ördeğinin kanatlarından aksesuvar yaptığı öğrenildi.

Taşpınar konuyla ilgili şunları söyledi: "Öncelikle bu konu çok hassas bir konu. Asla yanlış anlaşılmasını istemem. Nurettin, arkadaşlarıyla birlikte av mevsiminde avlanmaya gider. Bu konuda çok hassas ve titizdir. Dolayısıyla kendisi birkaç ay önce, yani avlanmanın serbest olduğu dönemde, arkadaşlarıyla birlikte İpsala'ya ördek avına gitti. Orada vurduğu ördeğin etini evimizde yedik. Tüylerini ise asarak kuruttum. Sonra da kuruttuğum kanatları elbisemin üzerine diktim. Biraz koku vardı ama bu beni rahatsız etmedi"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler