Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  OnlyFans modeli Darcy Diamond itirafıyla şaşkına çevirdi! “Oğlum zorbalığa uğruyor”

  OnlyFans modeli Darcy Diamond kariyer seçimi nedeniyle oğlu ve kendisinin toplum içinde dışlandığını söyledi. Diamond özellikle diğer velilerin kendisini yargıladığını ve oğlunun hiç arkadaşı olmadığını itiraf etti. Toplumsal olarak kalıpların yıkılması gerektiğini belirten Diamond itiraflarıyla dikkatleri üzerine çekti.

  OnlyFans’ta abonelerine özel olarak paylaştığı seksi fotoğraf ve videolar sayesinde kısa sürede popüler olan Diamond, sunucu Jasmine St. Claire ile birlikte Krazy Train podcast'inde kariyeri ve kişisel hayatı hakkında yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Kariyer seçiminin sosyal ilişkilerini etkilediğini dile getiren Diamond, insanların kendisine önyargıyla yaklaştığını ifade etti.

  “HER ZAMAN DÜRÜST VE AÇIK OLDUM”

  kapak2

  Bir anne olarak OnlyFans modeli olmanın kendisiyle beraber oğlunu da etkilediğini söyleyen Diamond, “Her zaman dürüst ve açık oldum. Gerçekten oğlumla birlikte zor zamanlar geçirdik. Arkadaşı yoktu ve sınıftaki diğer çocuklar onu doğum günü partilerine davet etmiyordu. Kariyerimi hiçbir zaman ondan saklamadım. Diğer insanların verdiği önyargılı tepkileri her zaman açıklamaya çalıştım” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler