Oppo N1 göründü

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun Android işletim sistemli yeni modeli N1’in görüntüleri ortaya çıktı.

Oppo N1 göründü

Yeni görsellerle birlikte daha önce reklam afişleri de sızdırılan Oppo N1’i daha detaylı olarak görmek mümkün. Android işletim sistemli akıllı telefon pazarına iddialı giriş yapan Oppo, Find 5 modeliyle büyük başarı yakalamıştı. Yeni model üzerinde çalışan Oppo’nun yeni modeli N1’in reklam görüntüleri geçtiğimiz hafta yayımlanmıştı. Reklam görüntülerinde telefonun sadece üst bölümü görünüyor ve pek fazla detay içermiyordu.

Evleaks’in sızdırdığı yeni fotoğraflardaysa Oppo’nun yeni modeli N1’in tasarımına dair ipuçları yer alıyor. N1’in masa üstündeki resimlerine dikkatli bakıldığında telefonun alt bölümünde yer alan hoparlör, USB, mikrofon ve kulaklık bağlantı noktaları görülebiliyor. Tek parça gövdeye sahip olan telefon oldukça şık bir tasarıma sahip. Görüntüde yer alan model beyaz renge sahip ancak Oppo N1 için birçok renk alternatifi sunacak. Oppo N1 ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Oppo N1’in resimlerini görmek için tıklayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
ne yapalım telefon güzelde en az 2 asgari ücret kadar pahalı bu %60 vergileri koyanlar utansın halka vatandaşa zulümden başka birşey yaptıkları yok.
Diğer Haberler