MAGAZİN

Öpüşmeme cezası: 4 bölüm rol yok

Fahriye Evcen'in, "Yaprak Dökümü"nde öpüşmeme cezası aldığı ortaya çıktı.

Öpüşmeme cezası: 4 bölüm rol yok

Müjde Ar'ın meşhur cam sahnesiyle akıllarda yer eden "İffet" filminin dizi versiyonunda başrol oynamaya hazırlanan Fahriye Evcen'in, "Yaprak Dökümü"nde öpüşmeme cezası aldığı ortaya çıktı.

[**

FAHRİYE EVCEN (FOTO GALERİ)**](http://birbak.mynet.com/galeri/ask-bitti-saclar-degisti/2474/190348)

İddiaya göre Evcen'e senaristler dizinin aralık sonundaki finaline 5 hafta kala öpüşme ve sevişme sahnesi yazdı. Ancak Evcen senaryonun akışına göre gerekli olduğuna karar verilen bu sahnelerde ısrarla oynamak istemedi. Bunun üzerine yapım şirketi Ay Yapım da, Evcen'e 4 bölüm ceza verdi. Final bölümü öncesi ekrana gelen bölümlerde Evcen'e rol yazılmadı. Bölüm başına 10 bin TL alan Evcen'e oynamadığı haftalar için para ödenmesi de yapılmadı. İstinye'de aldığı yeni evinin taksitlerini ödemekte zorlanacağı için Evcen'nin bu durum karşısında söylenmekte yetindiği öğrenildi.

[**

MAGAZİN BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN**](http://www.facebook.com/home.php#%21/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
İffet rolü hiç uymaz bence. O role Ferhunde yakışırdı. Yanlış seçim.
özcan ödemiştir taksiti:)
doğaldır istemeyebilir yani çok da iyi yapmış midemiz bulanmadan bitti işte zaten ben çok seviyom bu kızı özcan denizde bulur bunun gibi sini başka yerde artık.
Geri Dön