Oral öğrencilere ilçeyi tanıttı

Yalova’nın Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik ilçenin tanıtım projesi devam ediyor.Altınova Belediye Başkanı Dr.

Yalova’nın Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik ilçenin tanıtım projesi devam ediyor.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hürriyet Ortaokulu’ndaki tanıtım derslerini tamamladı. Hürriyet Ortaokulu’nda son olarak dördüncü sınıflara derse giren Başkan Oral, ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ilgili bilgi verdi. Oral, öğrencilere belediyenin tanıtım videosunu izletti. Ardından ilçe ile ilgili genel bilgiler veren Başkan Oral, Hersek gagünü ve flamingolar, Osmangazi köprüsü, Çobankale, Hersekzade Ahmet Paşa külliyesi, Hersek sahili, çiçekçilik, kivi ve tersaneler konularından bahsetti. İlçede kurulacak olan kütüphane ve müze hakkında öğrencilere bilgiler veren Başkan Oral, her türlü talep şikayetlerin kendilerine iletilmesini istedi. Başkan Oral, havaları ısınmasıyla tüm öğrencilere yönelik ilçe gezileri düzenleneceğini açıkladı.

Oral öğrencilere ilçeyi tanıttı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler