Orangutanın elindeki sigarayı görenler şaşkına döndü

Endonezya'daki Bandung Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçilerin attığı bir sigarayı alıp içen orangutan görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Görüntülerin ardından hayvanları koruma dernekleri harekete geçti. Animal Welfare Society, hayvanat bahçesindeki hayvanların korunması için yetkililere çağrı yaptı.

Endonezya'daki hayvanat bahçesinde görüntüleri çeken kişi ismini vermedi. Video 6 Mart günü Animal Welfare Society'den Marison Guciano tarfından sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Topluluk, hayvanat bahçesindeki hayvanların sağlık ve güvenliğinin sağlanması için yetkililere çağrıda bulundu. Bandung Hayvanat Bahçesi, altyapı ve yaşam standartları konusunda en kötü durumdaki tesislerden biri olarak rapor ediliyor. Bandung, uluslararası imza kampanyası platformu change.org'da açılan 'ölüm hayvanat bahçesi' olarak nitelendi ve buradaki koşulların iyileştirilmesi çağrısına bir milyondan fazla kişi imza verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Maymunlar cehenneminin sevimli urangutonu. Maymun taklit eder. Şempanze ve utaranguton ise en akıllı maymun türleri o zaman gördüğünü yapıyor.
Görüyorsunuz görüyorsunuz ben bşr şey demiyecem görüyorsunuz muhteşemm görüyorsunuz
Rakisi eksik
Diğer Haberler