HABER

Osmanlı erkeğiyim kahvaltı isterim

Tan Sağtürk, kısa süre önce biten iki yıllık ilikşisi hakkında konuştu.

Sunuculuğunu Sibel Turnagöl'ün yaptığı "Keyf-i Sibel"e konuk olan Tan Sağtürk, kısa süre önce biten iki yıllık ilikşisi hakkında konuştu. "Osmanlı erkeğiyim, istediğimin yapılmasını isterim. Sevgilim kalkıp her sabah kahvaltımı hazırlamalı" diyen Sağtürk, "Dediğimin yapılmasını isterim. Çok Avrupalı bir tarafım var ama Osmanlı tarafım da var. Evde aynı anda yemeğe oturulmalı bunu gerçekten sorun yapabilirim. Eşimin, sevgilimin sabah kahvaltısını hazırlamasını isterim. Evde çöpü ben dökmek isterim. Belki ilkellik olarak gelecek ama evet ilkelim o zaman" dedi.

3. Kişi oldum

Bergüzar Korel'den ayrıldıktan kısa zaman sonra eski sevgilisinin Halit Ergenç ile Paris'e tatile gittiğini ve birlikte olduklarını öğrenen ünlü balet, Korel'in yaralarının çabuk iyileşip, yeni bir ilişkiye başlamasıyla ilgili de, "Onun hakkında artık fazla konuşmak istemiyorum. O ilişkide artık ben 3. kişi olarak yorum yapamam" dedi.

Yüzüğü geri vermeli

İkiliyle ilgili ortaya atılan son iddia ise, Tan Sağtürk'ün Bergüzar Korel'in parmağına taktığı 10 bin dolarlık nişan yüzüğünü geri istemesi oldu. Sağtürk bu konuyla ilgili de "Bergüzar, benim kalp ameliyatım süresince hep yanımda oldu ona müteşekkirim ama nişan yüzüğünün benim tarafıma geçmesi gerek. Çünkü o bir simge. Yüzük teneke de olabilirdi, altın da fark etmez. Sadece geri verilmesi lazım" yorumunda bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön