HABER

'Osmanlılar 6 istiyor!'

Racing Santander Başkanı Pernia, Bobo ile ilgilendiklerini resmen açıkladı, Beşiktaş'ın kendilerinden 6 milyon dolar istediğini belirtti. İspanyol yönetici, siyah-beyazlıların pazarlıktaki katı tutumundan yakındı

İbrahim Kaş'ın transferinden dolayı Getafe'den henüz yetiştiricilik payını tahsil edemeyen Beşiktaş, İspanyollar'a futbolcu vermek istemiyor, ancak Racing Santander de ısrarını sürdürüyor. Marca Cantabria gazetesine konuşan Başkan Francisco Pernia, Bobo ile yakından ilgilendiklerini doğruladı, siyah-beyazlılarla aralarında sadece bir milyon dolar fark kaldığını belirtti.
"Osmanlılar, 6 istiyor" diye ilginç bir ifade kullanan Pernia, kendilerinin ise 5 milyon dolar önerdiklerini açıkladı. Beşiktaş Yönetimi'nin katı tutumundan yakınan Racing Santander Başkanı, siyah-beyazlıların söyledikleri rakamdan bir kuruş aşağı inmediğini söyledi. Francisco Pernia, "Söyledikleri rakamlar üzerinden pazarlığa oturmak istedik, ancak hiçbir şekilde konuşmak istemediklerini belirttiler. ‘Ya bu parayı verirsiniz, ya da bir daha kapımızı çalmazsınız' diyerek kestirip attılar" dedi.
Beşiktaş'ın 6 milyon dolar dışında bir öneride daha bulunduğunu vurgulayan Racing Santander Başkanı Pernia, bunu da şu şekilde anlattı:
"İsterseniz Bobo'yu sezon sonuna kadar kiralık verelim. ‘Beğenirseniz, sezon sonunda 6 milyon dolara alırsınız' dediler. Ancak yarım sezon için de 600 bin dolar istediler."
Brezilyalı oyuncuyu da öven Pernia, "Teknik heyetimizin verdiği bilgiye göre, Bobo'yu hem orta saha, hem de golcü olarak oynatabiliriz. Çok yönlü bir futbolcu. Acil olarak istediğimiz bir tip" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler