HABER

Otel lobisinde parti yapanların eğlencesine polis baskını

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, bir otelin lobisinde loş ışık ve müzik eşliğinde alkol alıp, koronavirüs kurallarını hiçe sayan kalabalık grubun eğlencesi polis baskınıyla sona erdi. O anlar ise cep telefonu ile görüntülendi.

Otel lobisinde parti yapanların eğlencesine polis baskını

Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 5 Nisan'da ilçe merkezinde bulunan bir otelin lobisinde yasak olmasına rağmen loş ışık ve müzik eşliğinde alkol tüketildiğini, içeridekilerin sosyal mesafe kurallarına uymadan oturdukları ihbarını aldı.

İhbarı değerlendiren ekipler, otele operasyon düzenledi. Polis, işletme ve içeridekiler hakkında sosyal mesafe, maske ve kısıtlama kararlarına aykırı hareket etmekten idari işlem başlatılıp, para cezası uyguladı. O anlar ise cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde, polis ekiplerini karşılarında görenlerin maskelerini takmaya çalışmaları yer aldı. (DHA)

9d0829937290c0a896ba6b86144a413e

ff19b849b570961f15a040ee106a6a43


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
keske lebalep kongrelere karşı da bu kadar duyarlı olsa polislerimiz bekcilerimiz kaymakamlarimjz valilerimiz. eczanede cay içenlere ceza yazmak yerine mesela
Bunları 3 bin lira ceza falan kesmez. En az 50 bin olsunki cezayı yiyen OF Anam desin. Hastalık çıkanlarıda ücretli tedavi edeceksin ambulans parasını bile alacaksın
rabbim sen koru gençlerimizi, akıllar ihsan eyle..
Geri Dön