Otobüs durağa daldı! Kaza sonrası yaşanan sıcak anlar kamerada

Üsküdar'da bir halk otobüsünün durağa dalmasının ardından üç kişinin hayatını kaybettiği kaza anlarından hemen sonrasında yaşananlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Üsküdar Dr. Eyüp Aksoy Caddesi üzerinde şoförünün hakimiyetini kaybettiği halk otobüsün durağa dalmasıyla üç kişi hayatını kaybetmişti. Kazadan hemen sonra yaşanan panik anları cep telefonu kameralarına yansıdı.

Görüntülerde otobüsün çarptığı başka bir otobüsün sürücüsü kazayı polis memuruna anlatıyor. Ardından bazı vatandaşların şoka girmiş vaziyette yerde oturduğu görülüyor. Öte yandan çok sayıda ambulansın da olay yerine geldiği görülüyor.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
daha önceleri bir çok kez belediyeye bunu bildirmemize ragmen bu halk otobusleri çok hızlı ve dikkatsiz gittiklerini duraklardan yolcu kapmak için yarıs ettiklerini hatta duraklarda bazen durmadıklarını bildirmemize ragmen bizi istanbul b b hakaretle suclamış olup bu durumlara meydan vermiştir
çok söyledik belediyeye çok dedik bunlar yolcu kapmak için yarıs ediyorlar duraklarda durmuyorlar ama kaale alan olmadı çok söyledik çok hatta en son şikayetimde beni hakaretle sucladılar daha çok insanımız ölür çok belediye kimseyi taktıgı yok buradan duyurulur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler