Otobüste ateşi yüksek çıkan genç kız, hastaneye götürüldü

Adana’da koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde ateşi ölçülen vatandaşlardan birinin ateşinin yüksek çıkması endişe yarattı. Duruma müdahale eden polisler, ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y.'yi araçtan indirerek ambulansla hastaneye götürdü.

Adana’da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

DENETİM SIRASINDA ORTAYA ÇIKTI

Adana Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik ekipleri, merkez Seyhan ilçesi Atatürk Caddesi’nde toplu taşıma araçlarında salgına yönelik denetim yaptı. Toplu taşıma araçlarına binen polisler, vatandaşları ve araç şoförlerini maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları konusunda uyararak bilgilendirici broşür dağıttı.

Öte yandan toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların tek tek ateşleri ölçüldü. (DHA)

ATEŞİ 38.5 ÇIKINCA OTOBÜSTEN İNDİRİLDİ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
ne koronası (covid19) hepsi oyun hemde küresel bir oyun bütün ülkeler anlaştı insanları kontrol altında tutmak amaçlı ! örnek mi ? Amerika ,en çok amerikada ölümler vardı son on gündür her tarafta protestolar var 24 saat öyle olsaydı hepsi şimdiye korona olmuş ve ölmüşlerdi.
Bir insanın ateşi çıkamaz mı? hemen herşeyi corona ya bağlıyorsunuz? dünyayı korku imparatorluğu haline getirmek için uğraşıyorlar
@aytactan Kesinlikle doğru
size göre her şey görmediğiniz için yalan olabilir ama arkadaşım kovid 19 oldu şuan solunum destek ünitesine bağlı malesef bende yalan demek isterdimde virus gercek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler