HABER

Oyun zevkinizi katlayacak en iyi oyuncu kulaklığı modelleri

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda gaming kulaklıklar öne çıkıyor. Oyuncu kulaklıkları konfor sunmaları ve etkili ses kontrolü sayesinde oyunculara büyük bir pratiklik sağlıyor. Uzun soluklu oyun deneyimlerinin olmazsa olmazı oyuncu kulaklık seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Gelin, en başarılı oyuncu kulaklık modellerine beraber göz atalım.

Oyun zevkinizi katlayacak en iyi oyuncu kulaklığı modelleri

Video oyunlarında görüntü kadar sesler de oyun atmosferini etkiliyor. Seslerin en net haliyle algılanmasını sağlayan oyuncu kulaklıkları, en keyifli oyun deneyimlerinin mimarı olarak biliniyor. Oyuncu kulaklığı ile normal kulaklık arasındaki fark çoğu zaman merak ediliyor. Oyuncu kulaklıkları oyunlarda meydana gelebilecek en düşük frekansa sahip seslerin bile oyuncu tarafından işitilmesini sağlıyor. Sesleri etkili ve hızlı bir şekilde duyabilen oyuncular, atik hamlelerle oyunlarını zirveye taşıyor. Oyuncu kulaklığı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ergonomik tasarım öne çıkıyor.

Uzun saatler boyunca kullanılan oyuncu kulaklıklarının yumuşak olması gerekiyor. Terletmeyen dokuya sahip kulak yastıkları ve yumuşak baş desteği sunan oyuncu kulaklıkları büyük bir konfor sağlıyor. Ergonomiden sonra ise "Oyuncu kulaklığı özellikleri nasıl olmalı?" sorusu geliyor. Hızlıca ses kontrolü yapılmasına imkan veren kulaklık tuşları, oyunculara pratiklik sunuyor. Bu sayede kritik oyun anlarında hızlıca ses yükseltilerek hedef daha kolay bulunuyor. Duyulan sesin yanı sıra karşı tarafa iletilen sesin de kaliteli olması gerekiyor. Gürültü önleme özelliğine sahip mikrofonu bulunan kulaklıklar, oyuncuların birbirleriyle rahat iletişim kurmalarını sağlıyor.

 1. Oyuncuların Vazgeçilmezi: Logitech G G432

  2

Oyuncu kulaklığı önerisi istendiğinde Logitech G G432 modeli sıklıkla öne çıkıyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanan ergonomik yapı, büyük bir konfor sunuyor. Kulaklık, ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca devam eden oyunlarda oyunculara sıkma ve ağrı gibi sıkıntılar yaşatmıyor. Bu sayede oyuncular keyifli ve etkili bir oyun süreci yaşıyor. Sahip olduğu özel ses sürücüleri, oyuncuların başarılı hamlelere imza atmasına imkan tanıyor. Alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı seçeneklerinden biri olan Logitech G G432; bilgisayarların yanı sıra birçok oyun konsolu, telefon ve tabletle de uyumlu olmasıyla öne çıkıyor!

Konforlu bir oyuncu kulaklığı için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. İster Kablolu İster Kablosuz: Rampage RBT-18 Blissful

  3

Kablosuz oyuncu kulaklıkları söz konusu olduğunda "Oyuncu kulaklığı bilgisayara nasıl bağlanır?" sorusu sıklıkla soruluyor. Kablosuz oyuncu kulaklıkları sahip oldukları Bluetooth ve wireless özellikleri sayesinde kolaylıkla bilgisayar, oyun konsolları, akıllı telefon ve tabletlerle eşleşebiliyor. Kablolardan rahatsız olan oyuncular, diledikleri zaman kabloyu çıkartarak kulaklıklarını kullanmaya devam edebiliyor. Blissful, hassas yapılı bir oyuncu kulaklığı olduğu için sesleri asla dışarıya yansıtmıyor. Bir diğer önemli özelliği ise katlandığı zaman çok az yer kaplaması! Bu sayede oyuncu kulaklığı her yere kolaylıkla taşınabiliyor.

İstediğiniz zaman kablolu istediğiniz zaman kablosuz olabilen bir kulaklık modeli arıyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Kaliteyi İşitin: ASUS Rog Theta

  4

Asus Rog Theta, en iyi mikrofonlu oyuncu kulaklığı modelleri arasında yer alıyor. Yapay zeka destekli mikrofonda gürültü engelleyici özelliği bulunuyor. Bu sayede oyuncuların sesi karşı tarafa kristal netliğinde ulaşıyor. Mikrofonun yanı sıra ses kalitesi açısından da öne çıkan Asus Rog Theta, en iyi ses veren oyuncu kulaklığı seçeneklerinden biri. Subwoofer destekli güçlü basları sayesinde net bir ses kalitesi sunuyor. Bu sayede oyuncular, oyun atmosferini doyasıya hissediyor. Modelin öne çıkan bir diğer özelliği ise gözlüklü oyuncuları rahatsız etmeyecek kulak yastıklarına sahip olması!

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Üst Segment Oyuncu Kulaklıklarıyla Tanışın: Razer Kraken X

  5-1

Razer Kraken X, hafif ve kaliteli olması sayesinde en iyi oyuncu kulaklığı modelleri arasında yerini alıyor. Yumuşacık kulak pedleri terleme yapmadığı için oyunculara büyük konfor sağlıyor. Kafa bandında yer alan hafızalı köpük ise kullandıkça oyuncunun baş şeklini alarak en iyi performansı sunuyor. Kulaklığın sol arka tarafında yer alan ses yükseltme ve kısma tuşları, oyuncuların hızlıca ses ayarı yapmasına imkan tanıyor. Bas ve tiz dengesini iyi koruyan Razer Kraken X, oyun dışında müzik dinlemek için de iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Razer Kraken X modelini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Sportif Bir Tasarım: HP Pavilion Gaming 400

  6

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

Kulaklık pedleri ve kafa bandı yumuşak deri dolgularla kaplı olan HP Pavilion 400, konforlu bir model olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda keskin hatlara sahip tasarımı sportif bir görünüm oluşturuyor. "Oyuncu kulaklığı ile müzik dinlenir mi?" sorusuna "Evet!" yanıtını veren Hp Pavilion 400, stereo ses sistemi sayesinde sürükleyici bir deneyim sunuyor. İhtiyaç olmadığı durumlarda yukarıya katlanabilen mikrofon, kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Ekstra dayanıklı örgüye sahip olması modele artı katıyor. Kablosunun üzerinde yer alan kontrol paneli ise hızlı ses ayarı düzenlemelerine imkan sağlıyor.

Hem oyun oynamak hem de müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Rahat ve Keyifli: Rampage Rm k8 Hawker

  7

360 derece ses deneyimi sunan Rampage Hawker, oyun seslerini en ince ayrıntısına kadar oyuncuyla buluşturabiliyor. Kulaklığın arkasında yer alan kontrol tuşları, oyuncuların rahatlıkla ses denetimi yapmasına yardımcı oluyor. Üstün konfor sunan kulaklık pedleri, oyuncuların ekstra rahatlığa sahip olmasına imkan tanıyor. Rampage Hawker, oldukça dayanıklı kasası sayesinde oyuncuların içini rahatlatıyor. Oyuncu kulaklığı özellikleri arasında öne çıkan RGB aydınlatma, oyuncuların tarzlarını yansıtmalarına imkan tanıyor. Her oyun için farklı bir RGB aydınlatma imkanı sunan Rampage Hawker, oyuncular için vazgeçilmez bir kulaklık modeli oluyor.

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. E-sporcuların Tercihi: Corsair Void Elite

  8

Oyunlarda meydana gelen en ufak adım seslerini dahi kolaylıkla işitmeyi sağlayan neodymium ses sürücüleri, oyuncuların başarılı bir oyun deneyimi yaşamalarına imkan tanıyor. Mikrofiber örgü kumaş sayesinde hava alabilen kulaklık pedleri, terleme gibi sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Hafızalı köpük baş desteği ise oyunculara aradığı konforu sunuyor. Birleşim yerlerinde kullanılan alüminyum malzemeler kulaklığa sağlamlık katıyor. RGB aydınlatmasıyla dikkat çeken Corsair Void Elite, gerçek bir oyun ambiyansı yaratıyor. En çok dikkat çeken özelliği ise mikrofonun yönü çevrildiğinde oyuncu sesini anında kapatabilmesi. Ayrıca LED gösterge sayesinde oyuncular ne zaman duyulduklarını kolayca fark edebiliyorlar.

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Oyuncuların Yoldaşı: MSI Immerse G50

  9

Oyuncuları içine hapsedecek kadar etkili bir ses deneyimi sunan Msi Immerse Gh50, titreşim destekli sistemiyle beğeni topluyor. Oyun sırasında yaşanan aksiyonlu anlarda yarattığı titreşim, oyuncuların daha atik hamleler yaparak başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyor. RGB ışıklandırma özelliğine sahip Msi Immerse Gh50, oyunculara heyecanlı bir oyun ortamı sunuyor. Müzik dinlemek ve video izlemek için de kullanılabilen kulaklığın mikrofon kısmı kolaylıkla çıkartılabiliyor. Esnek yapısı sayesinde konfor sunan kulaklık, kolayca katlanıp her yerde rahatlıkla taşınabiliyor. Metal bileşenlerden oluşan bağlantı noktaları, dayanıklı bir kulaklık ortaya koyuyor.

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Tarzınızı Belirleyin: Rampage X Ranger

  10

Adım sesi, patlama gürültüsü ve vuruş sesi gibi birbirinden farklı oyun seslerini kristalize bir şekilde oyuncuya yansıtan Rampage X Ranger, gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Geniş kulaklık pedleri sayesinde ergonomik destek sunuyor ve uzun süreli bir rahatlık hissi yaratıyor. Başarılı ses izolasyonu sayesinde oyunculara en çok aradıkları özelliği sunuyor. Ayarlanabilir mikrofona sahip Rampage X Ranger, kullanıcılara en rahat edecekleri yönü belirlemelerini konusunda yardımcı oluyor. RGB aydınlatma özelliği sayesinde gece oyun oynamayı seven oyunculara tarzlarına uygun güçlü bir ambiyans yaratma imkanı sunuyor.

"Oyuncu kulaklığı ne işe yarar?" sorusuna hem ses kalitesi hem de ergonomik yapısıyla net bir yanıt veren bu kulaklığa ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Başarı Tesadüf Değil: Logitech G G935

  11

En iyi oyuncu kulaklığı markaları dendiğinde öne çıkan Logitech, oyuncuların aradığı birçok özelliği G935 modelinde birleştiriyor. Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen G935, tercihi oyunculara bırakıyor. Kablosuz oyuncu kulaklığı özelliği, Bluetooth ve wireless bağlantısı yapılabilen her platformla kolay bir şekilde eşleşmesine olanak tanıyor. Yüksek şarj süresi sayesinde kesintisiz ve başarılı bir oyun deneyimi sunan G395, oyuncuların vazgeçilmez ekipmanı olmaya aday! Detaylı ses analizi ve en düşük frekansa sahip sesleri bile net bir şekilde oyuncuya sunması, oyunlarda büyük bir avantaj yaratıyor. Katlanabilir mikrofon ve RGB aydınlatma özellikleriyle de oyunculara göz kırpıyor!

Güçlü bir oyuncu kulaklığı istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Kompakt Tasarımlarla Oyun Deneyimi Yaşayın: Monster Pusat Gaming Headset Lite

  12

Ekonomik yönüyle öne çıkan Pusat Gaming Headset Lite, ihtiyaç duyulduğunda bükülebilen bir mikrofona sahip olması gibi oyuncu dostu özellikler barındırıyor. Her türlü ses frekansını destekleyen Pusat Gaming Headset Lite, oyun sırasında meydana gelebilecek tüm sesleri en net haliyle oyunculara ulaştırmayı hedefliyor. Oyuncu kullanımı için özel olarak tasarlanan pelüş kulak yastıkları konforlu bir doku sunuyor. Aynı zamanda yastıkların tasarımı dolayısıyla gürültü kesme ve başarılı bir ses yalıtımı ortaya çıkıyor. Yeşil renkli LED aydınlatma sayesinde karanlık ortamlarda da oyun keyfi sürdürülebiliyor. Tasarım olarak kompakt bir görünüm sunan kulaklık, estetik yönüyle de beğeni topluyor.

Kompakt tasarımlı bir oyuncu kulaklığı istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Kaliteli Oyunlar için: Logitech G Pro X

  13

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Profesyonel oyuncuların görüşleri doğrultusunda hazırlanan Logitech Pro X; yüksek konfor, başarılı ses yönetimi ve sağlamlık gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Kaliteli basları sayesinde sesleri güçlü bir şekilde oyuncuya duyurabiliyor. Gürültü yayılmasını engelleyen mikrofonlar, oyuncu seslerini pürüzsüz bir şekilde aktarabiliyor. Oyuncu tercihine göre bükülebilir mikrofon, büyük bir pratiklik sunuyor. Kaliteli suni deriden oluşan kulaklık pedleri, yumuşak dokusuyla rahatlık sağlıyor ve terlemeyi azaltıyor. Kafa desteğinde yer alan hafızalı köpük, uzun saatler baş ağrısı çekmeden kulaklığı kullanmaya yardımcı oluyor. Alüminyum ve çelikten üretilen kulaklık çerçevesi, güçlü yapısıyla oyuncuların takdirini kazanıyor. İster kablolu ister kablosuz olarak kullanılabilen kulaklık, kolayca katlanabildiği için her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Bu güçlü ve kaliteli kulaklığa buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Modern ve Şık: Asus Rog Strix Fusion 700

  14

Asus Rog Strix Fusion 700, adeta gelecekten gelmiş gibi görünen tasarımıyla oyuncuları büyülüyor. Keskin hatlara ve modern bir tasarıma sahip olan oyuncu kulaklığı, ses konusunda da tasarımı kadar başarı. Hava geçirmeyen kulaklık odacıkları sayesinde ses kalitesini başarılı bir şekilde muhafaza eden Fusion 700, oyuncuya duymak istediği en ufak sesleri bile başarıyla ulaştırıyor. Kulaklık üzerinde yer alan dokunmatik panel, oyuncuların hızlı kontroller yapmalarına imkan tanıyor. Kablosuz olmasıyla öne çıkan kulaklık, wireless ve Bluetooth destekli her akıllı cihazla eşleşebiliyor. Sahip olduğu özel RGB aydınlatması sayesinde estetik bir görünüm sunan Fusion 700, oyunculara büyüleyici bir oyun atmosferi sunuyor.

Hak ettiğiniz oyun deneyimine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Her Ortamda Başarılı Performans: SteelSeries Arctis 1

  15

Nefes alan kafa bandı ve kulak yastıkları sayesinde uzun saatler süren keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Mikrofonunda yer alan gürültü engelleyiciler, oyuncuların rahatlıkla iletişim kurmasına yardımcı oluyor. Bilgisayar, Playstation, Xbox ve Switch'ler ile kolaylıkla bağlantı kurabilen Steelseries Arctis 1, her ortamda başarılı bir ses kalitesi sunuyor. Ayarlanabilir ses profilleri ve çıkarılabilir mikrofonu sayesinde müzik dinlemek ve film izlemek için de kullanılabiliyor. Çok amaçlı kullanım imkanı sunması sebebiyle oyuncu kulaklığı tavsiyesi denildiğinde Steelseries Arctis 1 öne çıkıyor.

Bu performans odaklı kulaklığa sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Üstün Ses Performansıyla Tanışın: HyperX Cloud II

  16

En iyi gamer kulaklık markaları arasında yer alan HyperX, Cloud II modelinde birçok oyuncu dostu özellik barındırıyor. Ses yükseltici özelliği sayesinde oyun sırasında meydana gelen en minik çıtırtı veya rüzgar sesi gibi ayrıntıları oyuncuya iletiyor. En ufak seslerin bile duyulması, oyunculara büyük bir avantaj sunuyor. Böylece oyuncular, başarılı bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Gürültü önleyici mikrofon, yankı engelleme özelliğine de sahip olmasıyla öne çıkıyor. Bu sayede oyun dışında yayıncılıkla uğraşan kişiler için de fayda sağlıyor. HyperX Cloud II oyuncu kulaklığı, %100 hafıza desteğine sahip akıllı süngerleriyle kulakları ağrıtmadan konforlu bir oyun deneyimi sunuyor.

En iyi gamer kulaklık çeşitleri arasında yer alan HyperX Cloud II ürününe buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Profesyonel Oyuncuların Seçimi: Sennheiser Gsp 600

  17

Senheiser Gsp 600, profesyonel oyuncuların hızına hız katacak bir kulaklık olarak öne çıkıyor. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde oyuncuların aradığı konforu kolaylıkla sunuyor. Geliştirilmiş yumuşak destekli kulaklık yastıkları ve ergonomik kafa süngeri sayesinde rahat bir oyun ortamı hazırlıyor. Kulak yastıklarında bulunan serinletici doku, uzun saatler boyunca süren kesintisiz bir oyun keyfi vadediyor. Metal menteşelere sahip kulaklık, sağlam yapısıyla oyunculara güven veriyor. Sağlam kauçuktan yapılan kulaklık kablosu, dolanmayan yapısıyla dikkat çekiyor. Senheiser Gsp 600, sahip olduğu akustik kapsüller sayesinde zengin bir ses deneyimi sunuyor. Bükülebilir ve ayarlanabilir mikrofon ise oyuncuların tercihine göre konum alıyor.

Profesyonel bir oyun deneyimi yaşatacak Sennheiser Gsp 600 için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Kesintisiz Oyun Deneyimi: Asus Tuf Gaming H3

  18
  Asus Tuf Gaming H3, güçlü tasarımıyla dikkat çekiyor. Hafif olması sayesinde ise uzun saatler süren oyunlar boyunca baş bölgesinde ağırlık yapmıyor. Hava geçişini engelleyen kulaklık yastıkları, kendini hızlıca soğutabilen bir dokuya sahip. Uzun saatler boyunca konfor sunmak üzere tasarlanan Asus Tuf Gaming H3, çelik bir çerçeveye sahip olmasıyla oyunculara güven veriyor. Hassas bir ses kalitesine sahip kulaklık, oyunculara duymak istedikleri sesleri ayrıntılı olarak sunuyor. Mikrofon konusunda ise oyuncunun sesini karşı tarafa güçlü bir şekilde yansıtabildiği için oyunculardan tam puan alıyor.

Eğer uzun saatler boyunca konforlu bir şekilde oyun oynamak istiyorsanız ürünü buradan inceleyebilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön