MAGAZİN

Oyuncu Berkay Ateş’ten Tarkan itirafı: Korumalığını yaptım ama onu hiç görmedim

YouTube'da yayımlanan "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk olan oyuncu Berkay Ateş, Tarkan'la ilgili anılarını anlattı. Show TV'de ekrana gelen Alev Alev dizisinde başrolde oynayan Berkay Ateş, "Dört gün Tarkan'ın korumalığını yaptım ama Tarkan'ı hiç görmedim" dedi.

Oyuncu Berkay Ateş’ten Tarkan itirafı: Korumalığını yaptım ama onu hiç görmedim

Oyuncu Berkay Ateş, YouTube izleyiciyle buluşan "İbrahim Selim ile Bu Gece"nin bu haftaki konuğu oldu. Berkay Ateş, programda İbrahim Selim'in sorularına ilginç yanıtlar verdi.

1614248591_IbrahimSelimIleBuGece_ZorluPSM_22_02_2021_42-1

Oyunculuğun yanı sıra, oyun yazarlığı da yapan Ateş, oyunculuk ya da yazarlık arasında bir tercih yapması gerekse hangisinin ağır basacağı sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

"Hikayenin iyi olduğu yerde oynamanın keyfi bambaşka. Orada yaptığım işimin karşılığını bulduğumu hissediyorum. Böyle işler oyunculuğa sarılmama sebep oluyor. Yazmanın keyfi ise bambaşka, ancak yazabilmem için şartlarımın istediğim gibi oluşması gerekiyor. İzole bir ortama mutlaka ihtiyaç duyuyorum. Uyumak ile uyanmanın bir farkının kalmadığı zaman dilimlerinde daha verimli yazdığımı düşünüyorum."

1614248596_IbrahimSelimIleBuGece_ZorluPSM_22_02_2021_61

"MARANGOZLUK BENİ RAHATLATIYOR"

Evindeki masasından yatağına, oturma takımından kitaplığına kadar pek çok eşyayı kendi eliyle yaptığını anlatan oyuncu, ilerde marangozluk üzerine küçük de olsa mutlaka bir dükkan açma isteğinden de bahsetti. Marangozluk işleriyle uğraşmanın kendisini çok rahatlattığını da itiraf eden Ateş, "Hele zımpara atmak nasıl sakinleştiriyor beni inanamazsınız" ifadelerini kullandı.
1614248594_IbrahimSelimIleBuGece_ZorluPSM_22_02_2021_51

'TARKAN'IN KORUMALIĞINI YAPTIM'

Gençlik zamanlarında Tarkan'ın Harbiye konserlerinde koruma olarak çalıştığını anlatan oyuncu, o günlere dair şunları söyledi:

"Dört gün boyunca konserlerde Tarkan’ın korumalığını yaptım ama Tarkan’ı hiç görmedim. Konser alanında güvenlik olarak çalışıyordum alan alabildiğine kalabalık benim Tarkan’ı görebilme şansım bile yok, evinde oturanlar Tarkan’ı daha iyi görüyor ve duyuyordu bence."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
emınım daha oncesı vardır ama ben bu genc arkadası çukur dızısınde tanıdım, sımdıkı dızısınıde zaman zaman ızlıyorum ,ulkemızın bu kalıte ve bu efendılıkte genclere herzaman ıhtıyacı var , kendısını kutluyor cok daha basarılı olacagına ınanıyorum.
Geri Dön