Özcan Deniz ile Şebnem Schaeffer davasında karar çıktı!

Özcan Deniz, kendisine ‘Biseksüel’ diyen Şebnem Schaeffer’e tazminat davası açmıştı. Deniz, “Benim için onur savaşı” dediği davayı kazandı.

Özcan Deniz ile Şebnem Schaeffer davasında karar çıktı!

Sabah'tan Okan Filizçay'ın haberine göre, Özcan Deniz ile eski sevgilisi manken Şebnem Schaeffer arasında yıllardır devam eden dava nihayet sonuçlandı. Schaeffer, bir dönem kavga ettiği Deniz hakkında "Özcan biseksüel (her iki cinse de ilgi duyan)" demişti.

EĞİTİME BAĞIŞLAYACAK
Deniz, eski aşkına tazminat davası açmış ve "Bu benim için bir onur savaşı" demişti. Ünlü oyuncu ardından da kazanacağı parayı kız çocuklarının eğitimi için bağışlayacağını açıklamıştı. Dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı; Deniz davayı kazandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
sen Özcan Deniz, biseksuel olugunu kabul etsen ne kaybedersin, gerçeğini itiraf etsen daha çok seni sevenler olur. eşcinsellik insanın elinde olan birşey değil, tıpkı memleketini, ırkını secemeyecgin gibi bir şey bu. o yüzden dava açarak ve davayı kazanarak gerçeği yok etmiş olamazsın. biraz kadınları korumaya çalıştığınız kadar eşcinselleri de koruyacak adımlar atsanız, nefret cinayetleri kalmazdı .
Erkekliğin ispatı mı oldu şimdi
ateş olmayan yerden duman çıkmaz ozcannnn
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler