(Özel Haber) Şanlıurfa’da kamyonların tehlikeli yolculuğu

Şanlıurfa’da aşırı yük taşıyan 2 kamyon ile kasasındaki eşya üzerinde insan taşıyan başka bir kamyonetin tehlikeli yolculuğu görenleri hayrete düşürdü.Edinilen bilgiye göre, Akçakale çevreyolunda saman balyaları taşıyan bir kamyonun kasasındaki yükün yüksekliği 4 metreye ulaşırken, kamyonun kasa kapağının da açılarak saman çuvalları ile doldurması dikkat çekti.

Şanlıurfa’da aşırı yük taşıyan 2 kamyon ile kasasındaki eşya üzerinde insan taşıyan başka bir kamyonetin tehlikeli yolculuğu görenleri hayrete düşürdü.
Edinilen bilgiye göre, Akçakale çevreyolunda saman balyaları taşıyan bir kamyonun kasasındaki yükün yüksekliği 4 metreye ulaşırken, kamyonun kasa kapağının da açılarak saman çuvalları ile doldurması dikkat çekti. Ağır yüke rağmen sürücüsü tehlikeye aldırış etmeden yolculuğuna devam etti. Şanlıurfa - Akçakale yolunda ise hiçbir önlem almadan kasasında çatı sacı taşıyan kamyonet ise çevredeki sürücülerin şaşkın bakışları arasında yol aldı.
Şanlıurfa çevre yolu Maşuk mevkisinde ise kasasındaki eşyaların üstünde 3 kişiyle birlikte ilerleyen kamyonet ise olası bir kazaya davetiye çıkardı.
Tüm uyarılara rağmen kurallara uymayan sürücülerin, trafikteki tehlikeli yolculukları cep telefonları ve amatör kameralar tarafından kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler