HABER

Özel Halk Otobüsü'ne molotoflu saldırı

Beyoğlu'nda yüzleri maskeli bir grup, Özel Halk Otobüsü'ne molotof bombası ve taşlarla saldırdı.

Özel Halk Otobüsü'ne molotoflu saldırı

Beyoğlu'nda yüzleri maskeli bir grup, Özel Halk Otobüsü'ne molotof bombası ve taşlarla saldırdı. İçinde 30 yolcusu bulunan otobüsün şoförü geri giderek kaçmaya çalıştı.

Yaralanma ve can kaybının yaşanmadığı olayla çok sayıda molotofkokteyli isabet eden otobüste maddi hasar meydana geldi. Eyüp- Şişli seferini yapan Özel Halk Otobüsü, Okmeydanı Darülaceze Caddesi üzerinde bulunan Cemal Kamacı Spor Kampleksi karşısındaki durağa yaklaştığında yüzleri maskeli 15 kişilik grubun saldırısına uğradı. İçinde 30 yolcu bulunan otobüse ellerindeki molotof bombaları ve taşlarla saldıran grup terör örgütü lehine slogan atarak olay yerinden uzaklaştı.

Saldırıya uğrayan otobüsün şoförü Sefa Bağbur ise saldırı üzerine geri geri giderek kaçmaya çalıştı. Çok sayıda molotof bombası ve taş isabet eden otobüste maddi hasar meydana geldi. Durağa yanaştığı sırada saldırıya uğradığını söyleyen otobüs şoförü Sefa Bağbur, "İçeride 30 yolcu vardı. Bu sırada ellerinde taş ve molotof olan yüzleri maskeli 15 kişi saldırıya geçti. Geri geri kaçmasam can kaybı bile yaşanırdı. Bunu yapanlar insan olamaz" dedi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, kaçan saldırganları yakalamak için çevrede çalışma başlattı.

(CİHAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
bunu yapanların yakalanıp cinayete teşebbüsten yargılanmaları lazım....
sen ne diyorsun kardeşim,,şimdi CHP+MHP muhalefetİ çıkar İNSANLARIN MOLOTOF ATMA ÖZGÜRLÜĞÜ VARDIR DER OLUR BİTER..
gezi olayları adı altında bunu alasını yaptılar onlarıda sallandırmak lazımdı dimi..
Aynen katılıyorum. İnsan öldürmeye teşebbüs felan değil bu mulotoflaarı atmışlar otobüse ya. Allah belalarını versin
gEZİ PARKININ TERÖRİSTLERİ İŞ BASINDA ARTIK PARKTAN BİRSEY ANLAMADILAR POLİS ARACLARINA POLİSİMİZE MONOTOF ATMAK KESMEMİŞ OLMALIKİ ARTIK SEMT SEMT YAYILDILAR .LİCEDE TERÖRİSTLERE TAKSİMDEN SELAM GİTTİ ARTIK OYUNUN BOYUTU DEGİŞTİ.TAKSİMDE Kİ TERÖRİSTLER LİCE VE DAĞDAKİ TERÖRİSTLER EL ELE SİS KALKTI HERSEY NET OLARAK ORTAYA ÇIKTI KRAL CIPLAKMIS.DAĞDAKİ TERÖSİTTİNDE TAKSİMDEKİ TERÖRİSTLERİNDE ALLAH BELASINI VERSİN.
Halkın sahip olduğu, halkın yolculuk ettiği otobüse, halkın(!) örgütü saldırı düzenliyor, halkın(!)partisi de bunlara sahip çıkıyor:(((((
Geri Dön